Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 16 шілдедегі № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 3322 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2014 № 18-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде № 3, № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 119 003 мың" деген сан "4 013 757 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 549 208 мың" деген сан "3 443 962 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 119 003 мың" деген сан "4 082 930 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "71 398 мың" деген сан "72 309 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"80 491 мың" деген сан "81 402 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-71 398 мың" деген сан "-141 482 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "71 398 мың" деген сан "141 482 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"9 093 мың" деген сан "64 542 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "125 533 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1) тармақшасында:
"624 666 мың" деген сан "462 327 мың" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "45 427 мың" деген сан "66 847 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "12 709 мың" деген сан "12 392 мың" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "31 890 мың" деген сан "28 903 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "11 160 мың" деген сан "8 460 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "30 264 мың" деген сан "29 254 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзац алынып тасталсын;
он жетінші абзац алынып тасталсын;
3 тармақ келесі мазмұндағы 3) және 4) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июля 2013 года № 3322. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-4
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2014 № 18-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 3, № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 119 003 тысячи" заменить цифрой "4 013 757 тысяч";
цифру "3 549 208 тысяч" заменить цифрой "3 443 962 тысячи";
в подпункте 2) цифру "4 119 003 тысячи" заменить цифрой "4 082 930 тысяч";
в подпункте 3) цифру "71 398 тысяч" заменить цифрой "72 309 тысяч";
цифру "80 491 тысяча" заменить цифрой "81 402 тысячи";
в подпункте 5) цифру "-71 398 тысяч" заменить цифрой "-141 482 тысячи";
в подпункте 6) цифру "71 398 тысяч" заменить цифрой "141 482 тысячи";
цифру "9 093 тысячи" заменить цифрой "64 542 тысячи";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "125 533 тысячи";
в пункте 3 подпункте 1):
цифру "624 666 тысяч" заменить цифрой "462 327 тысяч";
в абзаце четвертом цифру "45 427 тысяч" заменить цифрой "66 847 тысяч";
в абзаце пятом цифру "12 709 тысяч" заменить цифрой "12 392 тысячи";
в абзаце шестом цифру "31 890 тысяч" заменить цифрой "28 903 тысячи";
в абзаце седьмом цифру "11 160 тысяч" заменить цифрой "8 460 тысяч";
в абзаце одиннадцатом цифру "30 264 тысячи" заменить цифрой "29 254 тысячи";
абзац пятнадцатый исключить;
абзац шестнадцатый исключить;
абзац семнадцатый исключить;
пункт 3 дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:

"3) 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 57 093 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ақсоғым ауылындағы су құбырын қайта құруға - 19 068 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Бозай ауылының су құбыры құрылысына - 14 679 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ұзынкөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 4 612 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсуат ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 3 652 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 1 789 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңаөмір ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 5 668 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Магистральное ауылындағы электрмен жабдықтау объектілерін салу және қайта құруға - 2 852 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жайық ауылындағы электрмен жабдықтау объектілерін салу және қайта құруға - 4 773 мың теңге.
4) Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердің қайтарылуы қарастырылсын - 54 234 мың теңге.";
10 тармақта:
"163 529 мың" деген сан "108 080 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  Ғ. Ж. Ғаббасова
Аудандық мәслихат хатшысы        Ә. Ж. Нұрғалиев
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 14-1 мәслихат шешіміне
қосымша
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-2 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

"3) Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 57 093 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию водопровода села Аксогым Теректинского района Западно-Казахстанской области - 19 068 тысяч тенге;
на строительство водопровода села Бозай Теректинского района Западно-Казахстанской области - 14 679 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Узунколь Теректинского района Западно-Казахстанской области "- 4 612 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Аксуат Теректинского района Западно-Казахстанской области" - 3 652 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области" - 1 789 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Жанаомир Теректинского района Западно-Казахстанской области" - 5 668 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов электроснабжения села Магистральное Теректинского района Западно-Казахстанской области - 2 852 тысячи тенге;
на строительство и реконструкцию объектов электроснабжения села Яик Теректинского района Западно-Казахстанской области - 4 773 тысячи тенге.
4) Учесть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов - 54 234 тысячи тенге.";
в пункте 10:
цифру "163 529 тысяч" заменить цифрой "108 080 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Г. Ж. Габбасова
Секретарь районного маслихата    А. Ж. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата
от 16 июля 2013 года № 14-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ