Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 тамыздағы № 31-8 "Шыңғырлау ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 шілдедегі № 14-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3325 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы № 17-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 10.10.2013 № 17-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 тамыздағы № 31-8 "Шыңғырлау ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-13-131 мемлекеттік тілде тіркелген, 2010 жылғы 2 қазандағы "Серпін" аудандық газетінде № 39 жарияланған) шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шыңғырлау ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасының 4-1) тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шығындар өткен жартыжылдық бойынша толық көлемде көрсетілген қызметтерге есептеледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Ж. Байкатов
Мәслихат хатшысы                 Т. Калмен

О внесении дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 10 августа 2010 года № 31-8 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Чингирлаускому району"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2013 года № 3325. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 17-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.10.2013 № 17-3
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года  жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 10 августа 2010 года № 31-8 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Чингирлаускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов на государственном языке № 7-13-131, опубликованное 2 октября 2010 года в районной газете "Серпін" № 39) следующее дополнение:
пункт 4-1) Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Чингирлаускому району, утвержденных указанным решением дополнить абзацем следующего содержания:
"Расходы учитываются за предыдущее полугодие в котором услуги оказывались в полном объеме.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              Ж. Байкатов
Секретарь маслихата              Т. Калмен