"Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 20 наурызда № 9269 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 148 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 28.03.2019 № 148 (24.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 10-бабының 6-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 мамырдағы № 184-185 (26587) "Егемен Қазақстан" газетінде, 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 8 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген атқарушылық әрекеттерді кейінге қалдыру туралы қаулы нысанын (13-қосымша) алып тастау;
осы бұйрықпен бекітілген атқарушылық іс жүргізуді тоқтата тұру туралы қаулы (14-қосымша) мен борышкердің мүлкін өндіріп алушыға беру туралы қаулы (25-қосымша), жасалған атқарушылық іс-әрекеттерге төленетін сома және атқарушылық іс жүргізу аяқталғаннан кейін төленетін соманы бекіту туралы қаулы (44-қосымша) нысандары осы бұйрықтың 1, 2 және 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитеті (Ж.Б. Ешмағамбетов):
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің төрағасы Ж.Б. Ешмағамбетовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 17 наурыздағы № 111
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 18 "Об утверждении Типовых форм постановлений частных судебных исполнителей"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2014 года № 9269. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 148 (вводится в действие с 24.04.2019)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 28.03.2019 № 148 (вводится в действие с 24.04.2019).
В соответствии с пунктом 6 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 18 "Об утверждении Типовых форм постановлений частных судебных исполнителей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6755, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 16 апреля 2011 года, № 129-130 (26550-26551), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года, № 8) следующие изменения:
форму постановления об отложении исполнительных действий, утвержденную указанным приказом (приложение 13) исключить;
формы постановления о приостановлении исполнительного производства (приложение 14), постановления о передаче имущества должника взыскателю (приложение 25), постановления об утверждении сумм оплаты совершенных исполнительных действий и суммы, уплачиваемой по окончании исполнительного производства (приложение 44) утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан (Ешмагамбетов Ж.Б.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан Ешмагамбетова Ж.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 17 марта 2014 года № 111
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан

2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18
бұйрығына 14-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуді тоқтата тұру туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "__" ________ _________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекенжайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
___________________________________________________________ туралы
20__ж. "__"_____№ ____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(атқарушылық іс жүргізуді тоқтата тұрудың негізі)
Баяндалғанның негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағын, 42, 44-баптарын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. 20___ ж. "___" ______ № ___ ______________________________________
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
атқарушылық іс жүргізу ___________________ дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
3. Қаулыға Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Жеке сот орындаушысы ______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 17 наурыздағы № 111
бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18
бұйрығына 25-қосымша
Нысан
Борышкердің мүлкін өндіріп алушыға беру туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "__" __________ _________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекенжайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
____________________________________________________________ туралы
20__ж. "__"_______№ ____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(борышкердің мүлкін өндіріп алушыға берудің негізі)
Баяндалғанның негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағын, 78-бабының 4-тармағын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1._____________________________________________________ мынадай
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
мүлік берілсін:
№ т/т
Мүліктің атауы
Бағалау құны
Ескерту

от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о приостановлении исполнительного производства
"____" __________ 20__ г. _________________________
(наименование города, района)
Частный судебный исполнитель___________________________________
____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства №__ от "__"_20__ г.
о____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ(А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание приостановления исполнительного производства)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 42, 44, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ(А):
1. Приостановить исполнительное производство №_ от "__" __20_г.
о _________________________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
до _______________________________.
2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель __________________________
(подпись, фамилия инициалы)
М.П.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 17 марта 2014 года № 111
Приложение 25
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о передаче имущества должника взыскателю
"____" __________ 20__ г. ____________________________
(наименование города, района)
Частный судебный исполнитель___________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного
исполнителя, адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства №__ от "__"__20_ г.
о____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(основание передачи имущества должника взыскателю)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 4 статьи 78, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Передать ________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица, наименование юридического лица)
следующее имущество:
№ п/п
Наименование имущества
Оценочная стоимость
Примечание

2. Борышкердің мүлкін беруге байланысты жұмсалатын шығындар атқарушылық іс-әрекеттер жасау жөніндегі шығыстарға жатқызылсын.
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Жеке сот орындаушысы ___________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 17 наурыздағы № 111
бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18
бұйрығына 44-қосымша
Нысан
Жеке сот орындаушысының қызметіне төлемақы
сомасын бекіту туралы
ҚАУЛЫ
20__ж. "___" _________ ________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекенжайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
____________________________________________________________ туралы
20___ж. "___"_____№_____атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(борышкердің мүлкін өндіріп алушыға берудің негізі)
Баяндалғанның негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағын, 118-баптарын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1._____________________________________________________________
(жазба түрінде)
мөлшерінде жеке сот орындаушысының қызметіне төленетін сома бекітілсін.
2. Борышкер ___________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
________________________________________________________ мөлшерінде
(жазба түрінде)
_________________________________ жеке сот орындаушысының қызметін (атқарушылық іс-әрекеттер жасаудың түрі)
төлемақы сомасы өндіріп алынсын және ________________________________
(жеке сот орындаушысының ағымдағы шоты)
аударылсын.
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Қаулыға он күн мерзімде сотқа шағым берілуі мүмкін
Жеке сот орындаушысы _______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.

2. Затраты по передаче имущества должника отнести к расходам по
исполнению исполнительных действий.
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ______________________________
(подпись, фамилия инициалы)
М.П.
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 17 марта 2014 года № 111
Приложение 44
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об утверждении сумм оплаты деятельности частного
судебного исполнителя
"____" __________ 20__ г. _____________________________
(наименование города, района)
Частный судебный исполнитель__________________________________
____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного
исполнителя, адрес, фамилия, инициалы судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства №__ от "__"__20_ г.
о____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(расчет суммы оплаты деятельности судебного исполнителя, суммы
внесенной и подлежащей возврату взыскателю)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 118, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Утвердить сумму оплаты деятельности частного судебного
исполнителя в размере _____________________________________________
(прописью)
2. Взыскать с должника _____________________________________
(ФИО физического лица, наименование юридического лица)
сумму оплаты деятельности частного судебного исполнителя в размере
________________
_____________________________________________________ и зачислить
(прописью)
на ______________________________________________________________
(текущий счет частного судебного исполнителя)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в десятидневный
срок.
Частный судебный исполнитель ___________________________
(подпись, фамилия инициалы)
М.П.