"Азаматтық хал актілерін тіркеу және апостильдеу мәселелері бойынша мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 36 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 215 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 4 шілдеде № 9568 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 367 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2015 № 367 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің бұйрығына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Азаматтық хал актілерін тіркеу және апостильдеу мәселелері бойынша мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 36 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9114 тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 4 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«Тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«15. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.»;
осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес редакцияда 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламенті:
7-тармақтың сегізінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Көрсетілетін қызметті беруші мамандарының рәсімдері кезектілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес кестеде келтірілген.»;
келесі мазмұндағы 8-тармақмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2014 года № 36 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния и апостилирования"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 215. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2014 года № 9568. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 367
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2015 № 367 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2014 года № 36 «Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния и апостилирования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9114, опубликованный 04 марта 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения и дополнения:
в Регламенте государственной услуги «Регистрация рождения, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 3 в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация заключения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
часть восьмую пункта 7 изложить в следующей редакции:
«Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя приведено в таблице согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 8 следующего содержания:

«8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.»;
қосымшаның оң жақ жоғары бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
«Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу тіркеу,
оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен
түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша»;
осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайтадан куәліктер немесе анықтамалар беру» Мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.»;
осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Әке болуды анықтауды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламенті:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Көрсетілетін қызметті беруші мамандарының рәсімдері кезектілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес кестеде келтірілген.»;
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
«11. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.»;
қосымшаның оң жақ жоғары бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
«Әке болуды анықтауды тіркеу, оның
ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына
өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер
енгізу» Мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша»;

«8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
правый верхний угол приложения изложить в следующей редакции:
«Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация заключения брака (супружества),
в том числе внесение изменений, дополнений
исправлений в записи актов гражданского
состояния»;
дополнить приложением 2 в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов гражданского состояния»:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация установления отцовства, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя приведено в таблице согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
правый верхний угол приложения изложить в следующей редакции:
«Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация установления отцовства, в
том числе внесение изменений, дополнений
исправлений в записи актов гражданского
состояния»;

осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген»;
осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес редакцияда 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Азаматтық хал актілерінің жазбаларын қалпына келтіру» Мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.»;
осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес редакцияда 3-қосымшамен толықтырылсын:
«Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдары кезектілігінің егжей-тегжейлі сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзге көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.»;
осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес редакцияда 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Бала асырап алуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу» Мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:

дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 3 в редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Восстановление записей актов гражданского состояния»:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 3 в редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация смерти, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 3 в редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация усыновления (удочерения), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»:
пункт 10 изложить в следующей редакции:

3. Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті заңнамамен белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                       Б. Имашев
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 1-қосымша
«Тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
** Қызметті электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсеткенде
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 2-қосымша
«Неке қиюды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал
актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар
мен түзетулер енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу, оның ішінде азаматтық хал
актілері жазбаларына
өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
** Қызметті электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсеткенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 3-қосымша
«Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайтадан куәліктер
немесе анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайтадан куәліктер немесе анықтамалар беру» (көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
Ескерту:Қызмет 2008 жылдан бері «АХАЖ» ТП АЖ-де тіркелген акт жазбалары бойынша көрсетіледі
**Қызмет электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсеткенде
Ескерту: Қызмет 2008 жылдан бері «АХАЖ» ТП АЖ-де тіркелген акт жазбалары бойынша көрсетіледі
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 4-қосымша
«Әке болуды анықтауды тіркеу, оның ішінде
азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер,
толықтырулар мен түзетулер енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Әке болуды анықтауды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет тек уәкілетті орган арқылы көрсетіледі
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 5-қосымша
«Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу,
оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер,
толықтырулар мен түзетулер енгізу» мемлекеттік
қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде азаматтық
хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер
енгізу» (көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
**Қызмет электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсеткенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 6-қосымша
«Азаматтық хал актілерінің жазбаларын қалпына келтіру»
мемлекеттік қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Азаматтық хал актілерінің жазбаларын қалпына келтіру»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 7-қосымша
«Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде
азаматтық хал актілерінің жазбаларына
өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 8-қосымша
«Бала асырап алуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»    мемлекеттік қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Бала асырап алуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет тек уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 9-қосымша
«Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу,
оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер,
толықтырулар мен түзетулер енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал
актілері жазбаларына өзгерістер,
толықтырулар мен түзетулер енгізу»
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетілгенде
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
**Қызметті электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетілгенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы бұйрығына 10-қосымша
«Қазақстан Республикасының әділет органдарынан
және өзге мемлекеттік органдарынан,
сондай-ақ нотариустардан шығатын ресми
құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Қазақстан Республикасының әділет органдарынан және өзге мемлекеттік
органдарынан, сондай-ақ нотариустардан шығатын ресми құжаттарға
апостиль қою» (көрсетілетін мемлекеттік қызметтің атауы)
*Халыққа қызмет көрсету арқылы көрсетілгенде
*Қызмет Электронды үкімет порталы арқылы көрсетілгенде
**Қызметті электронды түрде Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетілгенде
*ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің (жұмыскерлердің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекеттестігі;

3. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация рождения, в том числе внесение
изменений, дополнений и исправлений в записи
актов гражданского состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация рождения, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация заключения брака (супружества),
в том числе внесение изменений, дополнений
и исправлений в записи актов гражданского
состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация заключения брака (супружества), в том числе
внесение изменений, дополнений и исправлений в записи
актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
* При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача повторных свидетельств или
справок о регистрации актов гражданского
состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов
гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
* Данная услуга оказывается только через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства,
Примечание: услуга в электронном формате предоставляется по актам, зарегистрированных в ИС «ЗАГС» с 2008 года.
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
Примечание: услуга в электронном формате предоставляется по актам, зарегистрированных в ИС «ЗАГС» с 2008 года
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация установления отцовства,
в том числе внесение изменений,
дополнений и исправлений в записи актов
гражданского состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация установления отцовства, в том числе внесение изменений,
дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*Данная услуга оказывается только через уполномоченный орган
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту оказания государственной услуги
«Регистрация перемены имени, отчества, фамилии,
в том числе внесение изменений, дополнений и
исправлений в записи актов гражданского состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту оказания государственной услуги
«Восстановление записей актов гражданского
состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Восстановление записей актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация смерти, в том числе
внесение изменений, дополнений
и исправлений в записи актов
гражданского состояния»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация смерти, в том числе внесение изменений, дополнений и
исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 8
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация усыновления (удочерения),
в том числе внесение изменений, дополнений
и исправлений в записи актов гражданского
состояния
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация усыновления, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*Данная услуга оказывается только через уполномоченный орган
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация расторжения брака (супружества),
в том числе внесение изменений, дополнений и
исправлений в записи актов гражданского
состояния
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация расторжения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через уполномоченный орган
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 215
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Апостилирование официальных документов,
исходящих из органов юстиции и иных
государственных органов, а также нотариусов
Республики Казахстан»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Апостилирование официальных документов, исходящих из органов юстиции
и иных государственных органов, а также нотариусов
Республики Казахстан»
(наименование государственной услуги)
*Данная услуга оказывается только через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
**При предоставлении услуги в электронном формате через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;