Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Заңды тұлғалар – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 25 ақпандағы № 62 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 95 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 17 шілдеде № 9596 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 183 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 08.08.2016 № 183 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және мемлекеттік қызмет көрсетуді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Заңды тұлғалар – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 25 ақпандағы № 62 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8420 тіркелген, "Заң газеті" газетінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 95 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңды тұлғалар – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) қағидалары мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Қаржы орталығының қатысушысын мемлекеттік тіркеу Интернет желісі арқылы электрондық құжат түрінде берілген электрондық өтініш негізінде жүргізілуі мүмкін.
Заңды тұлғаны – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысын мемлекеттік тіркеу туралы электрондық өтініш "электрондық үкіметтің" (www.egov.kz) веб-порталында немесе www.elicense.kz порталы арқылы толтырылып ұсынылады және электрондық цифрлық қолтаңба қойылады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қ. Келімбетов

О внесении дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 62 "Об утверждении Правил государственной регистрации (перерегистрации) юридических лиц - участников регионального финансового центра города Алматы"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 95. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июля 2014 года № 9596. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 183
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 08.08.2016 № 183.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан" и в целях совершенствования оказания государственной услуги Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 62 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8420, опубликованное 28 июня 2013 года в газете "Юридическая газета" № 95 (2470) следующее дополнение:
Правила государственной регистрации (перерегистрации) юридических лиц – участников регионального финансового центра города Алматы, утвержденные указанным постановлением, дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Государственная регистрация участника финансового центра может быть произведена на основании электронного заявления, поданного посредством сети Интернет, в виде электронного документа.
Электронное заявление о государственной регистрации юридического лица – участника регионального финансового центра города Алматы заполняется и подается на веб-портале "электронного правительства" (www.egov.kz) либо через портал www.elicense.kz и подписывается электронной цифровой подписью.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
К. Келимбетов