"Кондоминиум объектісін басқару шартының үлгілік нысанын бекіту туралы" 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 338 және "Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 479 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 193/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 29 шілдеде № 9637 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 223 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.05.2016 № 223 бұйрығымен.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 10-2 бабының 10-4) және 10-6) тармақшаларына сәйкес БҰЙРАМЫН:
1. Мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.03.2015 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
2) Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 26.03.2015 № 246 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.03.2015 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 20.03.2015 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы департаменті (М.С. Байсүгірова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн ішінде қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 193/нқ бұйрығына
қосымша
Кондоминиум объектісін басқарудың
үлгі шартына қосымша
Кондоминиум объектісін басқару жөніндегі жұмыстардың тізбесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.03.2015 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений и дополнения в приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 13 сентября 2011 года № 338 "Об утверждении Типовой формы договора управления объектом кондоминиума" и от 12 декабря 2011 года № 479 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума"
Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 193/ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2014 года № 9637. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 мая 2016 года № 223
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.05.2016 № 223.
В соответствии с подпунктами 10-4) и 10-6) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 20.03.2015 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 26.03.2015 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказами и.о. Министра национальной экономики РК от 26.03.2015 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 20.03.2015 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан (Байсугурова М.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра
регионального развития
от 30 июня 2014 года № 193/ОД
Сноска. Приложение утратило силу приказом Министра национальной экономики РК от 20.03.2015 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).