"Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 002 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 1 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 августа 2014 года № 1 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов " Министерства национальной экономики Республики Казахстан на 2014 год "

Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 18 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 15 қазанда № 9802 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 462 және 468-тармақтарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 541 қаулысымен бекітілген Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, іске асыруды мониторингілеу және бағалау ережесінің 28-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 сентября 2014 года № 18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2014 года № 9802
В соответствии с пунктами 462 и 468 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, и пунктом 28 Правил разработки и корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 541, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. «Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 1 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9725 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 августа 2014 года № 1 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства национальной экономики Республики Казахстан на 2014 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9725) следующие изменения и дополнения:

көрсетілген бұйрықпен бекітілген Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесінде:

в Перечне бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства национальной экономики Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным приказом:

реттік нөмері 1-жолда «23 812» деген сандар алып тасталсын;
реттік нөмері 7-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлері 9, 10 - жолдармен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
9
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің интеграцияланған интерактивтік ақпараттық-талдау кешенін құру
19 500,00
Қазақстан Республикасы «Сырбар» Сыртқы барлау қызметі
10
Құпия
»;
мына:
«
Жиыны
88 728,00
87 961,00
92 984,00
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жиыны
134 473,00
87 961,00
92 984,00
».

в строке, порядковый номер 1, цифры «23 812» исключить;
строку, порядковый номер 7, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 9, 10, следующего содержания:
«
Управление делами Президента Республики Казахстан
9Создание Интегрированного интерактивного информационно-аналитического комплекса Совета Безопасности Республики Казахстан19 500,00
Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар»
10Секретно
»;
строку:
«
Итого88 728,0087 961,00 92 984,00
»
изложить в следующей редакции:
«
Итого117 979,0087 961,00 69 172,00
».

2. Инвестициялық саясат департаменті (Н.А. Аязбаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Е. Досаев

2. Департаменту инвестиционной политики (Аязбаеву Н.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
МинистрЕ. Досаев