Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 144 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 желтоқсанда № 10065 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 02.06.2020 № 130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 17-бабының 30) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.09.2015 № 565 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Экологиялық реттеу, бақылау және мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
В. Школьник
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
_______________ М.Құсайынов
2014 жылғы 8 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрінің
міндетін атқарушы
_______________ Е.Сағадиев
2014 жылғы 28 қараша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігінің
2014 жылғы 25 қарашадағы
№ 144 бұйрығымен
бекітілген
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге,
құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидалары

Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 144. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2015 года № 10065. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 июня 2020 года № 130.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК 02.06.2020 № 130 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В преамбулу внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется, в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 11.09.2015 № 565 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 30) статьи 17 Экологического кодекса Республики Казахстан 9 января 2007 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества.
2. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр
В.Школьник
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
8 декабря 2014 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ А. Исекешев
28 ноября 2014 года
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 25 ноября 2014 года № 144
Правила
выдачи разрешений на производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание
оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества

1. Осы Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 17-бабы 30) тармақшасына сәйкес әзірленді және озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру тәртібін айқындайды.
2. Заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) алу үшін қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) мына құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беруге арналған өтінім;
2) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес өтінім берушінің штатында тиісті жоғары білімі және мамандығы бойынша кемінде үш жыл жұмыс өтілі немесе тиісті арнайы орта білімі және мамандығы бойынша кемінде бес жыл жұмыс өтілі бар, кемінде екі инженерлік-техникалық қызметкер – жауапты орындаушылардың бар екендігін растайтын құжаттарымен бірге мәліметтер нысанын;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* көшірмесі немесе анықтама немесе заңды тұлға құрмай жұмыс істейтін дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлік;
Ескертпе:
*"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
3. Рұқсатты осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша уәкілетті орган береді.
4. Рұқсатты уәкілетті орган тиісті құжаттармен бірге өтінім берілген күннен бастап он жұмыс күнінен кешіктірмей, ал шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін бес жұмыс күнінен кешіктірмей береді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімдерде жауап ұсынбаған жағдайларда, рұқсат беру берілді деп есептеледі.

1. Настоящие Правила выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 30) статьи 17 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и определяют порядок выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества.
2. Юридические лица и индивидуальные предприниматели для получения разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества (далее - разрешение), представляют в уполномоченный орган в области охраны окружающей среды (далее - уполномоченный орган) следующие документы:
1) заявку на выдачу разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества по форме согл асно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) форму сведений с документами, подтверждающие наличие в штате заявителя не менее двух сотрудников – ответственных исполнителей, имеющих соответствующее высшее образование и стаж работы по специальности не менее трех лет или соответствующее среднее специальное образование и стаж работы по специальности не менее пяти лет согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) копию свидетельства* или справку о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя, действующего без образования юридического лица;
Примечание:
*свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
3. Разрешение выдается уполномоченным органом по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
4. Разрешение выдается уполномоченным органом не позднее десяти рабочих дней, а для субъектов малого предпринимательства не позднее пяти рабочих дней со дня представления заявления с соответствующими документами.
В случаях не представления уполномоченным органом в установленные сроки мотивированного отказа разрешение считается выданным (процедура одобренной).

5. Өтінім берушіге рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауап мынадай жағдайларда:
1) өтініш берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) өтініш берушінің рұқсат беру талаптарына сәйкес келмеген жағдайда;
3) өтініш берушіге қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) өтініш берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылғаны туралы көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімі болған жағдайда жіберіледі.
Өтініш беруші құжаттардың толық емес топтамасын ұсынған жағдайда, уәкілетті орган 2 (екі) жұмыс күні ішінде өтінішті одан әрі қараудан дәлелді түрде бас тартады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 17.06.2016 № 251 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсат үш күнтізбелік жыл мерзімге беріледі.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 17.06.2016 № 251 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Уәкілетті орган берілген рұқсаттардың есебін "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқорының ақпараттық жүйесі арқылы жүргізеді.
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып
жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды
бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге
рұқсаттар беру қағидалары
1-қосымша
Нысан
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге,
құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсат беруге арналған
ӨТІНІМ
____________________________________________________________________
(өтінім беруші ұйымның атауы немесе дара кәсіпкерлер Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(өтінім беруші ұйымның мекенжайы немесе тұрғылықты мекенжайы)
байланыс телефондары, факс ____________________________________
Озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар
жүргізу, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды
жөндеу, монтаждау, оларға қызмет көрсету туралы мәлімдейді
_____________________________________________________________________
Техникалық қызмет көрсетуге тартылған мамандар саны:
_____________________________________________________________________
Озон қабатын бұзатын заттармен жұмыс жүргізу бойынша кәсіптік
даярлықтан өткен мамандар саны: _____________________________________
Қызметі
Компанияға тән қызметтің түрін көрсетіңіз:
Тоңазытқыш жабдықты шығару
Тоңазытқыш жабдықты жинақтау/орнату
Сату
Тоңазытқыш жабдықты жөндеу және оған техникалық қызмет
көрсету
Басқалар
_____________________________________________________________________
Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кәсіпорынның
басшысы ____________________ _________________________
(жеке қолы) М.О. (Т.А.Ә.)
Өтінім тіркелген күн
20__ жылғы "___" __________________
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып
жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды
бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге
рұқсаттар беру қағидалары
2-қосымша
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге,
құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсат алу үшін талаптарға
өтініш берушінің сәйкестігі туралы мәліметтер нысаны

5. Заявителю направляется мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления в случаях:
1) установления недостоверности документов, представленных заявителем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствия заявителя разрешительным требованиям;
3) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
4) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого заявитель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
В случаях представления заявителем неполного пакета документов, уполномоченный орган в течение 2 (двух) рабочих дней дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
Сноска. Пункт 5 в редакции приказа Министра энергетики РК от 17.06.2016 № 251 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
6. Разрешение на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества, выдается сроком на три календарных года.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра энергетики РК от 17.06.2016 № 251 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
7. Уполномоченный орган ведет учет выданных разрешений посредством информационной системы государственной базы данных "Е-лицензирование".
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешений на
производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ, ремонт,
монтаж, обслуживание оборудования,
содержащего озоноразрушающие вещества
Форма
ЗАЯВКА
на выдачу разрешения на производство работ с
использованием озоноразрушающих веществ,
ремонт, монтаж, обслуживание оборудования,
содержащего озоноразрушающие вещества
_____________________________________________________________________
(наименование организации-заявителя или Ф.И.О. индивидуального
предпринимателя)
_____________________________________________________________________
(юридический адрес организации или адрес проживания заявителя)
контактные телефоны, факс _____________________________________
Заявляет о производстве работ с использованием озоноразрушающих
веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего
озоноразрушающие вещества
_____________________________________________________________________
Число специалистов, задействованных в техническом обслуживании
_____________________________________________________________________
Число специалистов, прошедших профессиональную подготовку по
работе с озоноразрушающими веществами
_____________________________________________________________________
Деятельность
Укажите вид деятельности, характерный для компании:
Производство холодильного оборудования
Сборка/установка холодильного оборудования
Продажа
Ремонт и техническое обслуживание холодильного оборудования
Прочее
_____________________________________________________________________
К заявке прилагаются следующие документы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель предприятия ____________________ _________________
(личная подпись) Ф.И.О.
М.П.
Дата регистрации заявки
"___" _____________ 20 __ г.
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешений на
производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ, ремонт,
монтаж, обслуживание оборудования,
содержащего озоноразрушающие вещества
Форма сведений
о соответствии заявителя требованиям для получения разрешения
на производство работ с использованием озоноразрушающих
веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего
озоноразрушающие вещества

1. Озон қабатын бұзатын заттарды қайта өңдеу және алу жөніндегі жабдықтың техникалық паспорты:
1) жабдықтың атауы;
2) жабдықтың моделі (маркасы);
3) функциялардың қысқаша сипаттамасы.
2. Өндірістік-техникалық база:
1) өндірістік үй-жайларды сатып алу/сату, жалға алу шартының нөмірі және күні;
2) кіммен шарт жасасқан (заңды/жеке тұлғаның атауы);
3) орналасқан жері (мекенжайы).
3. Жабдықтарды пайдалануды, оларға техникалық қызмет көрсетуді, озон қабатын бұзатын заттарды есепке алуды және тасымалдауды қамтамасыз ететін қызмет:
1) құжаттың атауы;
2) құжаттың берілген күні.
4. Міндетті экологиялық сақтандыру жөніндегі сақтандыру полисі:
1) сақтандыру полисінің нөмірі және берілген күні;
2) сақтанушының атауы;
3) сақтандырушының атауы;
4) сақтандыру полисінің қолданылу мерзімі.
5. Персонал:
1) қызметкердің Т.А.Ә.
2) мамандануы мен біліктілігінің атауы;
3) диплом/аттестат нөмірі және берілген күні;
4) диплом/аттестат берген оқу орнының атауы;
5) шетел білім беру ұйымдарымен берілген білім беру туралы құжаттарды тану және нострификациялау туралы куәліктің нөмірі және берілген күні;
6) мамандығы бойынша жұмыс өтілі;
7) сертификат/куәлік нөмірі және берілген күні;
8) сертификат/куәлік берген ұйымның атауы.
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып
жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды
бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге
рұқсаттар беру қағидалары
3-қосымша
Нысан
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге,
құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге,
монтаждауға, оған қызмет көрсетуге арналған рұқсат
Осы рұқсат ____________________________________________________
мекенжайы бойынша орналасқан (тұратын)
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы немесе дара кәсіпкерлер Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
мына жұмыстарға берілді:
озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар
жүргізу, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды
жөндеу, монтаждау, оларға қызмет көрсету
Осы рұқсаттың қолданылу мерзімі: _______________________ бастап
__________________ қоса алғанда
Өтінім беруші:
сатушы фирмалардың және сатып алушылар мен қолданатын
облыстардың атаулары мен мекенжайларын көрсете отырып, озон қабатын
бұзатын заттарды тұтынудың есебін жүргізуге;
жыл сайын қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен озон
қабатын бұзатын заттармен жұмыс істеу жөніндегі есептілікті ұсынуға
міндетті.
Лауазымы, Т.А.Ә., қолы М.О.

1. Технический паспорт оборудования по переработке и извлечению озоноразрушающих веществ:
1) наименование оборудования:
2) модель (марка) оборудования:
3) краткое описание функций:
2. Производственно-техническая база:
1) номер и дата договора купли/продажи аренды производственных помещений:
2) с кем заключен договор (наименование юридического/физического лица):
3) местонахождение (адрес).
3. Служба, обеспечивающая эксплуатацию, техническое обслуживание оборудования, учет и перевозку озоноразрушающих веществ:
1) наименование документа:
2) дата выдачи документа.
4. Страховой полис по обязательному экологическому страхованию:
1) номер и дата выдачи страхового полиса:
2) наименование страховщика:
3) наименование страхователя:
4) срок действия страхового полиса:
5. Персонал:
1) Ф.И.О. сотрудников:
2) наименование специализации и квалификации:
3) номер и дата выдачи диплома/аттестата:
4) наименование учебного заведения, выдавшего диплом/аттестат:
5) номер и дата удостоверения о признании и нострификации документов об образовании, выданных зарубежными организациями образования:
6) стаж работы по специальности:
7) номер и дата выдачи сертификата/удостоверения:
8) наименование организации, выдавшей сертификат/удостоверение.
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешений на
производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ, ремонт,
монтаж, обслуживание оборудования,
содержащего озоноразрушающие вещества
Форма
Разрешение
на производство работ с использованием озоноразрушающих
веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего
озоноразрушающие вещества
Настоящее разрешение выдано ___________________________________
(наименование организации или
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя)
расположенной (проживающего) по адресу:
_____________________________________________________________________
на следующие работы:
производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества
Срок действия настоящего разрешения: с ________ по ____________
Заявитель обязан:
вести учет потребления озоноразрушающих веществ с указанием названий и адресов фирм-продавцов и покупателей и областей применения;
ежегодно представлять в уполномоченный орган в области охраны окружающей среды отчетность по обращению с озоноразрушающими веществами в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Должность, Ф.И.О., подпись М.П.