Жергілікті атқарушы органдардың 2014-2016 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 156 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 10098 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 164-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Жергілікті атқарушы органдардың 2014-2016 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін бекіту.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 15.09.2015 № 637 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік–жекешелік әріптестікті дамыту департаменті (Аязбаев Н.А.):
1) бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік органның интернет-ресурсында ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика Бірінші вице-министрі М.Ә. Құсайыновқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Министр                                    Е. Досаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________ Б. Сұлтанов

О лимитах государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2014-2016 годы
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 156. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2015 года № 10098
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить лимиты государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2014-2016 годы.
2. Департаменту бюджетных инвестиций и развития государственного частного партнерства (Аязбаеву Н.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование на интернет-ресурсе государственного органа и информационно-правовая система «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Кусаинова М.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Е. Досаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов

2014 жылғы 12 желтоқсан
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
2014 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 156 бұйрығымен бекітілді
Ескерту. Оң жақ бұрыштағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 15.09.2015 № 637 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жергілікті атқарушы органдардың 2014-2016 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері
мың теңге
р/р
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді қабылдау лимиті
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
Ақмола облысы

12 декабря 2014 года
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 22 декабря 2014 год № 156
Примечание РЦПИ!
В Лимиты внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с приказом Министра национальной экономики РК от 15.09.2015 № 637 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Лимиты государственных концессионных обязательств
местных исполнительных органов на 2014-2016 годы
тыс. тенге
п/п
Местный исполнительный орган
Лимит принятия государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов
2014 год
2015 год
2016 год
1
Акмолинская область