Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде 2011-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 107-120 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 801 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 107-1683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 21.08.2017 № 107-1683 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы 2009 және 2010 жылдардағы жол карталарын және Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асырудың логикалық жалғасы болып табылады.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына, "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде 2011-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) "129 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламаның әкімшісі болып белгіленсін.
3. Басқарма басшысы осы қаулыны кейіннен Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен белгіленген бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. "Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2011-2015 оқу жылына Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде техникалық және кәсіптік даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 маусымда № 682 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 78 (2688), "Вечерняя Астана" газетінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 83 (2693) жарияланған) Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы № 22-532қ қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2015 учебные годы в рамках Дорожной карты занятости 2020 за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Постановление акимата города Астаны от 28 января 2014 года № 107-120. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 февраля 2014 года № 801. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21 августа 2017 года № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 21.08.2017 № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Программа Дорожная карта занятости 2020 является логическим продолжением реализации дорожных карт 2009 и 2010 годов и Программы занятости 2020.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2015 учебные годы в рамках Дорожной карты занятости 2020 за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению.
2. Определить администратором бюджетной программы "129 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020" - Государственное учреждение "Управление образования города Астаны" (далее - Управление).
3. Руководителю Управления обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием на интернет-ресурсе акимата города Астаны и средствах массовой информации, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 15 июня 2011 года № 22-532п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2015 учебные годы в рамках Программы занятости 2020 за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года за № 682, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 14 июля 2011 года № 78 (2688) и "Вечерняя Астана" от 14 июля 2011 года № 83 (2693).