"Астана қаласының тұрғын үй-азаматтық маңызы бар ғимараттары мен құрылыстарын, инженерлік коммуникацияларды күтіп ұстау ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 367/49-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 257/36-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 825 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 181/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 181/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес, Астана қаласының маслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының тұрғын үй-азаматтық маңызы бар ғимараттары мен құрылыстарын, инженерлік коммуникацияларды күтіп ұстау ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 367/49-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 30 шілдесінде № 644 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 тамыздағы "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімінің мемлекеттік тілдегі атауындағы және бүкіл мәтіні бойынша "Ережесі", "Ереже", "Ережемен", "Ережеде", "Ереженің", "Ережеге", "ережесіне", "ережесінде", "ережесінің", "ережесін" деген сөздер тиісінше "Қағидасы", "Қағида", "Қағидамен", "Қағидада", "Қағиданың", "Қағидаға", "қағидасына", "қағидасында", "қағидасының", "қағидасын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы маслихаты
сессиясының төрағасы
С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года № 367/49-IV "О Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникаций в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 257/36-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 31 июля 2014 года № 825. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 181/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 181/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года № 367/49-IV "О Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникаций в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2010 года за 644, опубликовано 7 августа 2010 года в газетах "Астана акшамы" и "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникаций в городе Астане внести изменения по всему тексту на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов