"Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 291/41-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 844 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 06.03.2019 № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы кодексіне, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қаңтардағы заңдарына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 29 қазанда № 652 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 қарашадағы № 129 "Астана ақшамы" және № 135 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
барлық мәтін бойынша "азаматтарды, азаматтармен, азаматтар, азамат, отбасылар, отбасыларға" деген сөздер "аз қамтылған отбасыларды (азаматтарды), аз қамтылған отбасылармен (азаматтармен), аз қамтылған отбасылар (азаматтар), аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға)" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтың 8) тармақшасындағы "АХАЖ" деген сөздер "азаматтық хал актілерін тіркеу (АХАТ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтың 12) тармақшасы "жеке меншік тұрғын үй қорында" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялану күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-ІV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 29 сентября 2014 года № 291/41-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 октября 2014 года № 844. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 363/45-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 06.03.2019 № 363/45-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года "О браке (супружестве) и семье", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года " О жилищных отношениях", от 13 января 2012 года " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения и повышения энергоэффективности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 октября 2010 года за № 652, опубликовано 20 ноября 2010 года в газетах "Астана ақшамы" № 129 и "Вечерняя Астана" № 135) следующие изменения и дополнение:
в Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане, утвержденных указанным решением:
по всему тексту слова "граждан, гражданами, граждане, гражданин, семьи, семьям" заменить на слова "малообеспеченных семей (граждан), малообеспеченными семьями (гражданами), малообеспеченные семьи (граждане), малообеспеченным семьям (гражданам)";
в подпункте 8) пункта 10 слова "ЗАГСа" заменить словами "регистрации актов гражданского состояния (РАГС)";
подпункт 12) пункта 10 дополнить словами "в частном жилищном фонде".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
3. Шибкенов
Председатель сессии
маслихата города Астаны
С. Есилов