"Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 107-357 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 107-1890 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 866 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 107-384 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 20.03.2015 № 107-384 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына, «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 198 бұйрығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 107-357 қаулысына (мемлекеттік тізілімде 2014 жылғы 4 сәуірде № 805 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 39 (3096) «Астана ақшамы», 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 38 (3114) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемелері олардың бекітілген қаржыландыру жоспарлары шеңберінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын өтуді жүргізсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 6 марта 2014 года № 107-357 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2014 год в дошкольных организациях города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 13 ноября 2014 года № 107-1890. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 декабря 2014 года № 866. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20 марта 2015 года № 107-384
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20.03.2015 № 107-384.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 198 «Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 6 марта 2014 года № 107-357 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2014 год в дошкольных организациях города Астаны» (зарегистрировано в государственном реестре от 4 апреля 2014 года № 805, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 10 апреля 2014 № 38 (3114), «Астана ақшамы» от 10 апреля 2014 года № 39 (3096) следующее изменение:
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2014 год в дошкольных организациях города Астаны, утвержденный вышеуказанным постановлением, утвердить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны», «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны», «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных ими планов финансирования.

3. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.

3. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.

5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 13 қарашадағы
№ 107-1890 қаулысына
қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір
тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі
Р/с №
Білім беру және тәрбиелеудегі мектепке дейінгі ұйымдардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны
Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақы төлеу көлемі (теңге)
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері – «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1
2
3
4
5
1.
Астана қаласы Білім басқармасының
«№ 1 «Бәйтерек» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 13 ноября 2014 года № 107-1890
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования
и родительской платы в расчете
на одного воспитанника на 2014 год
в дошкольных организациях города Астаны
п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Размер подушевого финансирования в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение
«Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1 «Бәйтерек» Управления образования города Астаны