Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 4080 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № А-5/249 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2020 № А 5/249 (ресми жарияланған күннен бастап қолданылысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2017 № А-6/234 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақмола облыстық аумақтық испекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 03-06-70 ұсынымының негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, зақымданған алқаптар көлемінде Ақмола облысының аумағында карантиндік арам шөп – жатаған (қызғылт) кекіре бойынша карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № А-3/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2014 года № 4080. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № А-5/249.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 06.05.2020 № А-5/249 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Акмолинской области от 01.06.2017 № А-6/234 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2014 года № 03-06-70, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима по карантинному сорняку-горчаку ползучему (розовому) на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2017 № А-6/234 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындауын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ.Айтмұхаметов
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ А-3/61 қаулысына қосымша
Зақымданған алқаптар көлемінде Ақмола облысының аумағында карантиндік арам шөп – жатаған (қызғылт) кекіре бойынша карантин режімін енгізе отырып, карантин аймағы

Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Акмолинской области от 01.06.2017 № А-6/234 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области К.Айтмухаметов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 27 февраля 2014 года № А-3/61
Карантинная зона с введением карантинного режима по карантинному сорняку - горчаку ползучему (розовому) на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2017 № А-6/234 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 18.07.2018 № А-7/318 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/р
Аудандардың атауы
Қалалардың, кенттердің, ауылдық округтердің, ауылдардың атауы
Залалданған жерлердің ауданы, гектар
1
Ақкөл
Новорыбин ауылдық округі

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 01.06.2017 № А-6/234 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением акимата Акмолинской области от 18.07.2018 № А-7/318 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование районов
Наименование городов, поселков, сельских округов, сел
Зараженная площадь земель, гектар
1
Аккольский
Новорыбинский сельский округ