"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № А-5/255 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 маусымда № 4234 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 июня 2014 года № А-5/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2014 года № 4234. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2007 жылғы 13 қарашада жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«Атбасар ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұнды реттік нөмірі 28 - жолмен толықтырылсын:
«
28
Пятихатка бөгеті

1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах «Арқа ажары» и Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Атбасарский район»:
дополнить строкой, порядковый номер 28, следующего содержания:
«
28
Плотина Пятихатка

«Барлығы: 29» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 30» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«8249» цифрлары «8261» цифрларымен ауыстырылсын;
«Целиноград ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұнды реттік нөмірі 45, 46 - жолдармен толықтырылсын:
«
45
Қызыл сай - 2 бөгеті
17,5
46
Шеновская бөгеті
20
»;
«Барлығы: 43» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 46» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«3889,5» цифрлары «3927» цифрларымен ауыстырылсын;
«Барлығы: 456» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 463» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«82355,7» цифрлары «83355,2» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин

слово и цифры «Итого: 29» заменить словом и цифрами «Итого: 30»;
цифры «8249» заменить цифрами «8261»;
в разделе «Целиноградский район»:
дополнить строками, порядковые номера 45, 46 следующего содержания:
«
45
Плотина Кызыл сай – 2
17,5
46
Плотина Шеновская
20
»;
слово и цифры «Итого: 43» заменить словом и цифрами «Итого: 46»;
цифры «3889,5» заменить цифрами «3927»;
слово и цифры «Всего: 456» заменить словом и цифрами «Всего: 463»;
цифры «82355,7» заменить цифрами «83355,2».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин