Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/378 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 4355 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № А-10/398 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 18.09.2017 № А-10/398 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайын қосымшаға сәйкес ақшалай үлес төленсін.
2. "Әралуан спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының құрамына кіретін Ақмола облысының спортшылары мен олардың жаттықтырушыларына ай сайын ақшалай қаржы төлеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/145 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4139 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/378
қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Жарыстардың атаулары
Орын
Төлем көлемі (айлық есептік көрсеткіш)
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
150 АЕК
2-орын
125 АЕК
3-орын
100 АЕК
4-орын
90 АЕК
5-орын
75 АЕК
6-орын
60 АЕК
лицензия
40 АЕК
Параолимпиадалық, Сурдолимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
70 АЕК
4-орын
50 АЕК
5-орын
40 АЕК
6-орын
30 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен)
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
60 АЕК
Азия ойындары (жазғы, қысқы) Бүкіл әлемдік (жазғы, қысқы) универсиада
1-орын
80 АЕК
2-орын
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
Жасөспірімдер арасындағы олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
70 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Параолимпиадалық, Сурдолимпиадалық, Азия ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
60 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Әлем Кубогы (Әлем Кубогының кезеңдерінен басқа) (олимпиадалық спорт түрлерінен) Әлем чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлерінен)
1-орын
60 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Жастар, жасөспірімдер арасындағы (олимпиадалық спорт түрлерінен) Әлем чемпионаты
1-орын
50 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Жасөспірімдер, кадеттер арасындағы Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Жастар, жасөспірімдер арасындағы Азия чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Азия чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлерінен)
1-орын
40 АЕК
2-орын
30 АЕК
3-орын
20 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Қазақстан Республикасының спартакиада (жазғы, қысқы)
1-орын
30 АЕК

О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Акмолинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам
Постановление акимата Акмолинской области от 20 августа 2014 года № А-7/378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2014 года № 4355. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18 сентября 2017 года № А-10/398
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18.09.2017 № А-10/398 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплачивать ежемесячное денежное содержание спортсменам Акмолинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Акмолинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по различным видам спорта и их тренерам" от 16 апреля 2014 года № А-4/145 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4139, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/378
Ежемесячное денежное содержание спортсменам Акмолинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам
Наименования соревнований
Место
Размер содержания (месячный расчетный показатель)
Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
125 МРП
3 место
100 МРП
4 место
90 МРП
5 место
75 МРП
6 место
60 МРП
лицензия
40 МРП
Параолимпийские, Сурдолимпийские игры (летние, зимние)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
70 МРП
4 место
50 МРП
5 место
40 МРП
6 место
30 МРП
Чемпионат Мира (по олимпийским видам спорта)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
60 МРП
Азиатские игры (летние, зимние) Всемирная (зимняя, летняя) универсиада
1 место
80 МРП
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
Юношеские олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
70 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
Чемпионат Азии (по олимпийским видам спорта) Параолимпийские, Сурдолимпийские азиатские (летние, зимние) игры
1 место
60 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Кубок Мира (кроме этапов Кубка Мира) (по олимпийским видам спорта) Чемпионат Мира (по неолимпийским видам спорта)
1 место
60 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Чемпионат Мира среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
50 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Чемпионат Мира среди юношей, кадетов (по олимпийским видам спорта) Чемпионат Азии среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта) Чемпионат Азии (по неолимпийским видам спорта)
1 место
40 МРП
2 место
30 МРП
3 место
20 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (по олимпийским видам спорта) Спартакиады Республики Казахстан (летняя, зимняя)
1 место
30 МРП

2-ші, 3-орындар
20 АЕК
Жастар ойындары (жазғы, қысқы) Жастар, жасөспірімдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен)
1-орын
20 АЕК

2-3 место
20 МРП
Молодежные игры (летние, зимние) Чемпионат Республики Казахстан среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
20 МРП