"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/97 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 4356 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № А-6/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 11.06.2015 № А-6/266 (ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/97 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4130 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1) жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген «Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеу және қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетілген.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
2) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Діни әдебиеттерді және басқа да діни мазмұндағы ақпараттық материалдарды, діни заттарды таратуға арналған арнайы санитарлы үй-жайлардың орналасу жерін бекіту туралы шешімін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/97 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 августа 2014 года № А-7/379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2014 года № 4356. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 11 июня 2015 года № А-6/266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 11.06.2015 № А-6/266 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности» от 20 марта 2014 года № А-3/97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4130, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
1) в регламенте государственной услуги «Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2) в регламенте государственной услуги «Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

«9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетілген.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
3) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Діни ғимараттардан тыс діни іс-шараларды өткізетін үй-жайлардың орналасатын жері туралы келісу шешімін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетілген.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 1-қосымша
«Миссионерлік кызметті жүзеге
асыратын тұлғаларды тіркеу және
қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы
ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 2-қосымша
«Миссионерлік кызметті жүзеге
асыратын тұлғаларды тіркеу және
қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Миссионерлік кызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеу және қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 3-қосымша
«Діни әдебиеттерді және басқа да
діни мазмұндағы ақпараттық
материалдарды, діни заттарды
таратуға арналған арнайы санитарлы
үй-жайлардың орналасу жерін бекіту
туралы шешімін беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы
ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 4-қосымша
«Діни әдебиеттерді және басқа да
діни мазмұндағы ақпараттық
материалдарды, діни заттарды
таратуға арналған арнайы санитарлы
үй-жайлардың орналасу жерін бекіту
туралы шешімін беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Діни әдебиеттерді және басқа да діни мазмұндағы ақпараттық материалдарды, діни заттарды таратуға арналған арнайы санитарлы үй-жайлардың орналасу жерін бекіту туралы шешімін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 5-қосымша
«Діни ғимараттардан тыс діни
іс-шараларды өткізетін үй-жайлардың
орналасатын жері туралы келісу шешімін
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 1-қосымша
Әрекет тәртібінің сипаттамасы
ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы № А-7/379
қаулысына 6-қосымша
«Діни ғимараттардан тыс діни
іс-шараларды өткізетін үй-жайлардың
орналасатын жері туралы келісу шешімін
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 2-қосымша
«Діни ғимараттардан тыс діни іс-шараларды өткізетін үй-жайлардың орналасатын жері туралы келісу шешімін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
3) в регламенте государственной услуги «Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркенова Н.Ж.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Проведение
регистрации и перерегистрации лиц,
осуществляющих миссионерскую деятельность»
Описание последовательности процедур (действий)
СФЕ – структурно-функциональная единица
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Проведение
регистрации и перерегистрации лиц,
осуществляющих миссионерскую деятельность»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений
для распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов
религиозного содержания, предметов
религиозного назначения»
Описание последовательности процедур (действий)
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений
для распространения религиозной
литературы и иных информационных
материалов религиозного содержания,
предметов религиозного назначения»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя
Приложение 5 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
решения о согласовании расположения
помещений для проведения религиозных
мероприятий за пределами культовых
зданий (сооружений)»
Описание последовательности процедур (действий)
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 6 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 августа 2014 года № А-7/379
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
решения о согласовании расположения
помещений для проведения религиозных
мероприятий за пределами культовых
зданий (сооружений)»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя