2014-2015 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № А-8/449 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 4417 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы, 2-тармағындағы 8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қыркүйектен бастап орын алған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2014-2015 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 22 сентября 2014 года № А-8/449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 октября 2014 года № 4417
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2014-2015 учебный год за счет республиканского бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на 2014-2015 учебный год за счет местного бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2014 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркенова Н.Ж.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ А-8/449 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Коды
Мамандықтың атауы
Коды
Біліктіліктің атауы
Барлығы
9-сынып негізінде
11-сынып негізінде
мемлекеттік тілде оқыту
орыс тілінде оқыту
мемлекеттік тілде оқыту
орыс тілінде оқыту
1
Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Зеренді ауданы Чаглинка селосы Агробизнес колледжі» МКҚК

от 22 сентября 2014
года № А-8/449
Государственный образовательный заказ на 2014-2015 учебный год за счет республиканского бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием
Код
Наименование специальности
Код
Наименование квалификации
Всего
На базе 9 класса
На базе 11 класса
с государственным языком обучения
с русским языком обучения
с государственным языком обучения
с русским языком обучения
1.
ГККП «Колледж Агробизнеса, село Чаглинка Зерендинского района» при управлении образования Акмолинской области

753
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме;
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.

753
Расшифровка аббревиатур:
КГУ – коммунальное государственное учреждение;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие.