2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4517 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 8 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 475 915,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 417 382,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 700 117,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 270,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 355 144,9 мың теңге;
2) шығындар – 129 025 748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 977 494,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 691 715,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 714 220,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 222 498,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 223 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 502,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 749 825,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 749 825,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 14.12.2015 № 5С-43-4 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджетке, аудандар және Көкшетау мен Степногорск қалаларының бюджеттеріне кірістерді бөлудің нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) облыстық бюджетке төлем көзінен салынатын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
3) аудандар және Көкшетау мен Степногорск қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Көкшетау қаласының бюджетінен 8 151 313 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2015 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берiлетiн 20 954 375 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемi қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:

Об областном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2014 года № 4517
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 475 915,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 417 382,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 700 117,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 270,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 355 144,9 тысячи тенге;
2) затраты – 129 025 748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 977 494,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 691 715,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 714 220,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 222 498,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 223 000,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 502,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 749 825,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 749 825,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 14.12.2015 № 5С-43-4 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
3) по социальному налогу в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск – 100%.
3. Учесть что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Кокшетау в сумме 8 151 313 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2015 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в сумме 20 954 375 тысяч тенге, в том числе:

Ақкөл – 1 068 253 мың теңге;
Аршалы – 1 074 482 мың теңге;
Астрахан – 1 276 563 мың теңге;
Атбасар – 1 194 677 мың теңге;
Бұланды – 1 574 081 мың теңге;
Бурабай – 660 153 мың теңге;
Егіндікөл – 650 561 мың теңге;
Еңбекшілдер – 1 056 175 мың теңге;
Ерейментау – 1 345 516 мың теңге;
Есіл – 1 252 187 мың теңге;
Жақсы – 1 447 856 мың теңге;
Жарқайың – 1 366 753 мың теңге;
Зеренді – 1 041 605 мың теңге;
Қорғалжын – 1 135 575 мың теңге;
Сандықтау – 1 147 049 мың теңге;
Целиноград – 2 466 582 мың теңге;
Шортанды – 1 095 603 мың теңге;
Степногорск қаласына – 100 704 мың теңге.
6. 2015 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
7. Жергілікті атқарушы органдардың функциялары мен өкiлеттiктерiн беруге байланысты, облыстық бюджетте республикалық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
облыстың ішкі істер департаментінің оқыту орталығын ұстауға;
орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға.
8. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 656 444,6 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, соның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу - 650 162,7 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 6 281,9 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 21.10.2015 № 5С-42-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2015 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 320 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 21.10.2015 № 5С-42-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2015 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 11 043 183 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
11. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте ақысыз донорларға айлық есептiк көрсеткiштiң 0,75 мөлшерiнде қосымша марапаттау сыйақысын беруге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте денсаулық сақтау қызметкерлерiнiң жүрiп-тұру сипатындағы қызметiне байланысты көлiк шығыстарын өтеуге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.

Аккольскому 1 068 253 тысячи тенге;
Аршалынскому 1 074 482 тысячи тенге;
Астраханскому 1 276 563 тысячи тенге;
Атбасарскому 1 194 677 тысяч тенге;
Буландынскому 1 574 081 тысяча тенге;
Бурабайскому 660 153 тысячи тенге;
Егиндыкольскому 650 561 тысяча тенге;
Енбекшильдерскому 1 056 175 тысяч тенге;
Ерейментаускому 1 345 516 тысяч тенге;
Есильскому 1 252 187 тысяч тенге;
Жаксынскому 1 447 856 тысяч тенге;
Жаркаинскому 1 366 753 тысячи тенге;
Зерендинскому 1 041 605 тысяч тенге;
Коргалжынскому 1 135 575 тысяч тенге;
Сандыктаускому 1 147 049 тысяч тенге;
Целиноградскому 2 466 582 тысячи тенге;
Шортандинскому 1 095 603 тысячи тенге;
г.Степногорск 100 704 тысячи тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2015 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата области.
7. Учесть, что в областном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов, в том числе:
на содержание учебного центра департамента внутренних дел области;
на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 656 444,6 тысячи тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - 650 162,7 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета - 6 281,9 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 21.10.2015 № 5С-42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2015 год в сумме 320 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 21.10.2015 № 5С-42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2015 год в размере 11 043 183 тысячи тенге.
11. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены средства на предоставление дополнительного поощрения безвозмездным донорам в размере 0,75 месячного расчетного показателя.
12. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год для работников здравоохранения предусмотрены средства на возмещение транспортных расходов, связанных с разъездным характером деятельности.

13. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар, облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес белгiленсiн.
14. 2015 жылға арналған облыстық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
15. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 7 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
16. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

13. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
14. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2015 год, согласно приложению 6.
15. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районных бюджетов на 2015 год, согласно приложению 7.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель
государственного учреждения
«Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

5 741 663,4
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 769 973,5
029
Әдістемелік жұмыс
70 078,1
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 582,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
735 092,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
408 937,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
840 587,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 541 193,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 199 524,0
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
341 669,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 000 522,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
776 854,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
223 668,0
5
Денсаулық сақтау
27 114 580,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 093 279,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 558,9
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
120 670,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
517 062,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
82 507,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 200,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
224 778,2
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 477 526,6
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

5 741 663,4
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 769 973,5
029
Методическая работа
70 078,1
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
157 582,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
735 092,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
408 937,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
840 587,0
271
Управление строительства области
3 541 193,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 199 524,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
341 669,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 000 522,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
776 854,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
223 668,0
5
Здравоохранение
27 114 580,6
253
Управление здравоохранения области
23 093 279,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
104 558,9
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
120 670,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
517 062,0
006
Услуги по охране материнства и детства
82 507,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 200,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
224 778,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 477 526,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

481 714,5
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 530,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
711 821,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 069,4
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
453,8
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 014,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
259 323,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
385 482,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
93 637,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
74 711,2
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
556 474,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
720 257,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
68 539,9
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
10 392,5
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
681 561,1
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 551,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
118 065,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 554 238,5
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
434 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 263 072,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 021 301,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
3 949 426,3
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
71 874,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 804 711,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

481 714,5
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 530,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
711 821,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 069,4
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
453,8
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 014,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
259 323,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
385 482,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
93 637,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
74 711,2
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
556 474,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
720 257,0
029
Областные базы спецмедснабжения
68 539,9
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
10 392,5
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
681 561,1
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 551,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
118 065,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 554 238,5
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
434 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 263 072,0
271
Управление строительства области
4 021 301,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 949 426,3
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 874,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 804 711,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области

2 607 231,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 109,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 586,9
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
220 533,4
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
693 951,8
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
941,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
259 626,6
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 624,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 156,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 405,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 992,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 332,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 802,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
403 141,5
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 025,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
33 198,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 806,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 080 202,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 042 496,3
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 706,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 243,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

2 607 231,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 109,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
507 586,9
003
Социальная поддержка инвалидов
220 533,4
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
693 951,8
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
941,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
259 626,6
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 624,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 156,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 405,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
62 992,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 332,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
167 802,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
403 141,5
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 025,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
33 198,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 806,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 000,0
261
Управление образования области
1 080 202,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 042 496,3
037
Социальная реабилитация
37 706,3
263
Управление внутренней политики области
34 243,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

34 243,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 959,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 959,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
70 968,3
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 166,8
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
6 801,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
106,9
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 296 522,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 254,5
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 254,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 820,9
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 820,9
261
Облыстың білім басқармасы
2 320,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 320,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 035 249,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
393 177,6
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
38 277,4
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
897 337,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 818 082,6
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
34 992,0
093
Аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттері
835 783,0
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері

34 243,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 959,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11 959,0
270
Управление по инспекции труда области
70 968,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 166,8
003
Капитальные расходы государственного органа
6 801,5
271
Управление строительства области
106,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
106,9
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 296 522,6
253
Управление здравоохранения области
3 254,5
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 254,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 820,9
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 820,9
261
Управление образования области
2 320,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 320,0
271
Управление строительства области
4 035 249,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
393 177,6
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38 277,4
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
897 337,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 818 082,6
062
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
34 992,0
093
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
835 783,0
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда

17 600,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 253 877,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 042,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 034,3
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 472 605,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
497 366,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 708,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 575,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 420,0
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
16 425,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 791 316,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
275 385,1
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 376 873,7
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
269 301,8
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 599,6
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
229 480,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 181,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 040,6
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 025 048,9
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 743,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
224 421,6
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
212 713,9
007
Театр және музыка өнерін қолдау
384 919,2
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
70 649,6
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 056,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 545,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

17 600,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 253 877,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
56 042,2
005
Капитальные расходы государственного органа
4 034,3
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 472 605,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
497 366,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 708,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 575,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 420,0
076
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
16 425,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 791 316,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
275 385,1
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 376 873,7
259
Управление архивов и документации области
269 301,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
21 599,6
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
229 480,6
005
Капитальные расходы государственного органа
6 181,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 040,6
262
Управление культуры области
1 025 048,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
44 743,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
224 421,6
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
212 713,9
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
384 919,2
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
70 649,6
011
Капитальные расходы государственного органа
2 056,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 545,0
263
Управление внутренней политики области

42 169,0
003
Жер қатынастарын реттеу
6 996,8
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 314,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 119 601,1
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 065,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
587 904,6
006
Жануарлар дүниесін қорғау
26 891,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
298 517,0
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
115 108,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
779,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
18 336,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 638 447,5
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
122 992,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
166 508,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
975,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 418,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
3 571,5
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 786 270,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
144 068,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4 120 199,5
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
100 010,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 068 698,6
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
30 477,4
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
179 812,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
635 737,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

42 169,0
003
Регулирование земельных отношений
6 996,8
010
Капитальные расходы государственного органа
1 314,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 119 601,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
72 065,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
587 904,6
006
Охрана животного мира
26 891,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
298 517,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
115 108,0
013
Капитальные расходы государственного органа
779,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 336,0
255
Управление сельского хозяйства области
16 638 447,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
122 992,0
002
Поддержка семеноводства
166 508,3
003
Капитальные расходы государственного органа
975,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 418,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
3 571,5
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 786 270,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 068,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4 120 199,5
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
100 010,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 068 698,6
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
30 477,4
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
179 812,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

53 154,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
708 313,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
750 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84,7
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
545 203,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 117 835,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 112 767,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100,0
13
Басқалар
5 033 034,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 810,1
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
52 810,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 629 712,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
320 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 309 712,0
261
Облыстың білім басқармасы
72 833,8
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 833,8
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 678,6
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 611 148,0
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 404 585,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
120 000,0
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
58 563,0
068
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
13 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
438 177,9
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
438 177,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы

53 154,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
708 313,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
750 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
84,7
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
545 203,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 117 835,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 112 767,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100,0
13
Прочие
5 033 034,9
253
Управление здравоохранения области
52 810,1
049
Текущее обустройство моногородов
52 810,1
257
Управление финансов области
2 629 712,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
320 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 309 712,0
261
Управление образования области
72 833,8
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
72 833,8
262
Управление культуры области
2 678,6
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
2 678,6
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 611 148,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 404 585,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
120 000,0
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
58 563,0
068
Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
13 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
438 177,9
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
438 177,9
271
Управление строительства области

5 215 397,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
65 377,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
52 563,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
62 404,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 508 863,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
13 724,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
566 863,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
566 863,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
935 364,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
903 627,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 127,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
849 500,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
31 737,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 737,0
12
Көлiк және коммуникация
4 525 386,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 525 386,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 341,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
721 930,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 463 519,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
146,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 192 550,0

5 215 397,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временногохранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
65 377,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
52 563,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
62 404,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 508 863,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
13 724,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
566 863,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
566 863,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
935 364,0
271
Управление строительства области
903 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 127,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
849 500,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
31 737,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 737,0
12
Транспорт и коммуникации
4 525 386,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 525 386,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 341,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
721 930,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 463 519,0
011
Капитальные расходы государственного органа
146,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 192 550,0

47 990 823,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
30 781 634,0
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 937 762,0
Облыс әкімінің аппараты
19 265,0
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
19 265,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 134,0
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге
1 134,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
562 639,0
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
15 156,0
"Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 332,0
Өрлеу жобасы бойынша шартты қаржылай көмекті енгізуге
167 802,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
8 624,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
62 992,0
Кохлеарлық импланттаудан кейін осы инмпланттардың сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсетуге
33 198,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
273 535,0
Облыстың бiлiм басқармасы
4 813 205,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, соның ішінде:
3 704 708,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
626 244,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
101 138,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
116 553,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
733 224,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
157 582,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 331 147,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
14 691 719,0
жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
12 525 282,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 166 437,0
Халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге
634 328,0
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға

47 990 823,0
Целевые текущие трансферты
30 781 634,0
в том числе:
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 937 762,0
Аппарат акима области
19 265,0
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
19 265,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 134,0
На проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
1 134,0
Управление координации занятости и социальных программ области
562 639,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 156,0
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 332,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
167 802,0
На введение стандартов специальных социальных услуг
8 624,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
62 992,0
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
33 198,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
273 535,0
Управление образования области
4 813 205,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе:
3 704 708,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
626 244,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
101 138,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
116 553,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
733 224,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
157 582,0
Управление здравоохранения области
15 331 147,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
14 691 719,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет местного бюджета
12 525 282,0
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 166 437,0
На обеспечение иммунопрофилактики населения
634 328,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов

5 100,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395,0
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
27 395,0
Облыстың құрылыс басқармасы
1 399 553,0
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге
563 770,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға
835 783,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
375 119,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
371 698,0
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
2 420,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
1 001,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 292 979,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 117 835,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалалардағы ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
163 185,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
3 032,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
8 927,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 611 148,0
«Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 539 585,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
190 000,0
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
71 563,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 252 434
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
179 812,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге
635 737,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
143 778,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансферті есебінен мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға, соның ішінде:
1 281 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 281 000,0
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға

5 100,0
Управление внутренней политики области
27 395,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач
27 395,0
Управление строительства области
1 399 553,0
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
563 770,0
На приобретение инженерно-коммуниккационной инфраструктуры
835 783,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
375 119,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
371 698,0
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 420,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
1 001,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 292 979,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 117 835,0
На реализацию текущих мероприятий в моногородах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
163 185,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 032,0
Обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
8 927,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 611 148,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020», в том числе:
1 539 585,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
190 000,0
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
71 563,0
Управление сельского хозяйства области
2 252 434,0
На субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
179 812,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
На субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
143 778,0
На субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, в том числе:
1 281 000,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 281 000,0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

12 107,0
Облыстың ветеринария басқармасы
89 920,0
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
89 920,0
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
35 187,0
Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға
35 187,0
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
32 747,0
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
32 747,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
12 517 474,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
8 472 005,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
500 000,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, соның ішінде:
1 675 661,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
400 000,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
3 863 275,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1 456 726,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, соның ішінде:
305 243,0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
231 697,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
73 546,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға, соның ішінде:
593 378,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
368 477,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
77 722,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 295 469,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
497 366,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 030 000,0
Газдытасмалдау жүйесінің дамуына
52 370,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 472 605,0
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
136 575,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға, соның ішінде:
106 553,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
106 553,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
750 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
750 000,0
Бюджеттік несиелер
4 691 715,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
547 032,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
547 032,0
Облыстың құрылыс басқармасы
874 408
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) құрылысына, соның ішінде:
874 408,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен

12 107,0
Управление ветеринарии области
89 920,0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89 920,0
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
35 187,0
На содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
35 187,0
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
32 747,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
32 747,0
Целевые трансферты на развитие
12 517 474,0
в том числе:
0,0
Управление строительства области
8 472 005,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
500 000,0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
1 675 661,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
400 000,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
3 863 275,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 456 726,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
305 243,0
на строительства жилья для очередников
231 697,0
на строительство жилья для молодых семей
73 546,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
593 378,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
368 477,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
77 722,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 295 469,0
На развитие коммунального хозяйства
497 366,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 030 000,0
На развитие газотранспортной системы
52 370,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 472 605,0
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 575,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020», в том числе:
106 553,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
106 553,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
750 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
750 000,0
Бюджетные кредиты
4 691 715,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
547 032,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
547 032,0
Управление строительства области
874 408,0
На проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
874 408,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

589 906,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 721 323,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, соның ішінде:
2 721 323,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
2 721 323,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
548 952,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
60 000,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
488 952,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-32-2 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 14.12.2015 № 5С-43-4 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
13 147 016,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9 692 455,1
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
12 000,0
Көкшетау қаласы әкімдігінің күрделі шығындарына
12 000,0
Облыстың бiлiм басқармасы
994 335,3
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
72 833,8
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
513 343,3
Көкшетау қаласындағы № 11 орта мектебіне терезелерді сатып алуға және орнатуға
5 220,3
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
105 496,7
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
90 322,7
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
24 250,0
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83 672,8
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 265,5
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
15 649,0
Еңбекшілдер ауданының Мамай орта мектебінің ағымдағы жөндеуі
1 190,0
Зеренді ауданының Чаглинка орта мектебіне «Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге
17 091,2
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
2 678,6
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
264 139,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
210 255,0
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
23 884,0
Целиноград ауданының футбол алаңы үшін жасанды жабынды сатып алуға және орнатуға
30 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

589 906,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 721 323,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
2 721 323,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 721 323,0
Управление предпринимательства и промышленности области
548 952,0
Для кредитования областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
60 000,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
488 952,0
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 12 декабря 2014 года
№ 5С-32-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 14.12.2015 № 5С-43-4 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
Всего
13 147 016,4
Целевые текущие трансферты
9 692 455,1
в том числе:
Аппарат акима области
12 000,0
На капитальные расходы акимата города Кокшетау
12 000,0
Управление образования области
994 335,3
На текущее обустройство моногородов
72 833,8
На капитальные расходы объектов образования
513 343,3
На приобретение и установку окон в средней школе № 11 города Кокшетау
5 220,3
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
105 496,7
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
90 322,7
На приобретение электронных учебников для школ
24 250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
83 672,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65 265,5
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
15 649,0
На текущий ремонт Мамайской средней школы Енбекшильдерского района
1 190,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области" Чаглинской средней школе Зерендинского района
17 091,2
Управление культуры области
2 678,6
На текущее обустройство моногородов
2 678,6
Управление физической культуры и спорта области
264 139,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
210 255,0
На капитальные расходы объектов спорта
23 884,0
На приобретение и установку искусственного покрытия для футбольного поля Целиноградского района
30 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области

137 631,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
130 631,5
Ерейментау ауданының табиғи апаттан зардап шеккен азаматтарының шығындарының орнын толтыруға
7 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 387 760,6
Автомобиль жолдарын жөндеуге
2 112 767,7
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
274 992,9
Облыстың құрылыс басқармасы
17 600,0
Коммуналдық тұрғын-үй қорына тұрғын үйлер сатып алуға
17 600,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 791 316,5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 606 870,2
Сумен жабдықтауды ағымдағы жөндеуге
184 446,3
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
44 046,3
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
44 046,3
Облыстың ветеринария басқармасы
747 120,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
68 024,0
Облыстың қаржы басқармасы
1 293 827,3
Төмен тұрған бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға
1 293 827,3
Нысаналы даму трансферттерi
3 454 561,3
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
100,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
100,0
Облыстың құрылыс басқармасы
3 162 650,7
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
1 523 863,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
361 356,6
Спорт объектiлерiн дамытуға
94 487,6
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
87 934,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
303 959,0
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
34 992,0
Целиноград ауданында тасқын жағдайын жою үшін тұрғын үйлердің және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына

137 631,5
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
130 631,5
На возмещение ущерба, пострадавшим гражданам от стихийного бедствия природного характера, Ерейментаускому району
7 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 387 760,6
На ремонт автомобильных дорог
2 112 767,7
На текущее обустройство моногородов
274 992,9
Управление строительства области
17 600,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17 600,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3 791 316,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3 606 870,2
На текущий ремонт системы водоснабжения
184 446,3
Управление архитектуры и градостроительства области
44 046,3
На разработку градостроительной документации
44 046,3
Управление ветеринарии области
747 120,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
68 024,0
Управление финансов области
1 293 827,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
1 293 827,3
Целевые трансферты на развитие
3 454 561,3
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
100,0
На развитие транспортной инфраструктуры
100,0
Управление строительства области
3 162 650,7
На строительство и реконструкцию объектов образования
1 523 863,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
361 356,6
На развитие объектов спорта
94 487,6
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
87 934,6
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
303 959,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
34 992,0
На строительство жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для ликвидации паводковой ситуации в Целиноградском районе

155 676,5
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
410 118,7
Көкшетау қаласының инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
151 985,3
Көкшетау қаласының абаттандыру объектілерін дамытуға
38 277,4
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
291 810,6
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
57 770,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағы аясындағы объектілерді дамытуға
16 425,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға

155 676,5
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
410 118,7
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
151 985,3
На развитие объектов благоустройства города Кокшетау
38 277,4
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
291 810,6
На развитие коммунального хозяйства
57 770,0
На развитие объектов в рамках Щучинско-Боровской курортной зоны
16 425,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц