О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 31 марта 2014 года № А-4/117 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 декабря 2014 года № А-11/596. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2015 года № 4595. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 сентября 2015 года № А-9/416
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 04.09.2015 № А-9/416 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области «Об утверждении регламента государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян» от 31 марта 2014 года № А-4/117 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликовано 10 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через Портал приведены диаграммой согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3, 4 к настоящему регламенту.»;
приложение 1 к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

"Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № А-4/117 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № А-11/596 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4595 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № А-9/416 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 04.09.2015 № А-9/416 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № А-4/117 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 10 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1. Рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету кезінде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара әрекет етуі осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.»;
келесі мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
«11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 3-ші және 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

приложение 2 к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 34 согласно приложениям 34 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 11 декабря 2014 года № А-11/596
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Аттестация
производителей оригинальных и элитных
семян, семян первой, второй и третьей
репродукций и реализаторов семян»
Блок-схема процесса оказания государственной услуги (хода, потока работы) через услугодателя
*СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 11 декабря 2014 года № А-11/596
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Аттестация
производителей оригинальных и элитных
семян, семян первой, второй и третьей
репродукций и реализаторов семян»
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через Портал
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 11 декабря 2014 года № А-11/596
Приложение 3 к регламенту
«Аттестация производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой, второй и
третьей репродукций и реализаторов семян»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 11 декабря 2014 года № А-11/596
Приложение 4 к регламенту
«Аттестация производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой, второй и
третьей репродукций и реализаторов семян»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 3-ші4-қосымшаларына сәйкес 3-ші4-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ А-11/596 қаулысына 1-қосымша
«Бірегей, элиталық тұқым, бірінші,
екінші және үшінші көбейтілген тұқым
өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi
аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету (жұмыс барысы, ағыны) үдерісінің блок-схемасы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ А-11/596 қаулысына 2-қосымша
«Бірегей, элиталық тұқым, бірінші,
екінші және үшінші көбейтілген тұқым
өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi
аттестаттау» мемлекеттік қызметінің
регламентіне 2-қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметті Портал арқылы көрсеткен кездегі функционалдық өзара әрекет ету диаграммасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ А-11/596 қаулысына 3-қосымша
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi,
екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым
өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi
аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3-қосымша
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің), халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ А-11/596 қаулысына 4-қосымша
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi,
екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым
өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi
аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4-қосымша
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің), халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;