Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 тамыздағы № С-19/4 "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтосандағы № С-32/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 4605 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № С-2/7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.04.2016 № С-2/7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 тамыздағы № С-19/4 "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 тіркелген, 2013 жылғы 19 қыркүйекте "Көкшетау" газетінде және 2013 жылғы 19 қыркүйекте "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тараудың 10 тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) жедел әлеуметтік қолдауға мұқтаж отбасыларға (азаматтарға) анықталған жағдайларға байланысты, табысын есепке алмай, жылына бір рет:
- туберкулез ауруларымен ауыратын денсаулық сақтау ұйымдарында есепте тұрған адамдарға әлеуметтік төлемдер бойынша комиссия шешімімен табысы есепке алынбастан, Ақмола облыстық тубдиспансерінің тізімі негізінде 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде немесе үш ай бойы азық-түлік жиынтығын және емделген кезде қала бойынша жүріп тұруға 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде соманы;
жедел әлеуметтік қолдауға мұқтаж отбасыларға (азаматтарға), өрт, су апаты, басқа да табиғи және техногендік сипаттағы айрықша жағдайлар анықталғанда, біржолғы 30 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, апат, лаңкестік жағдайында бөлінген қаражатқа байланысты.";

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 27 августа 2013 года № С-19/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № С-32/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 января 2015 года № 4605. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № С-2/7
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.04.2016 № С-2/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау" от 27 августа 2013 года № С-19/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3804, опубликовано 19 сентября 2013 года в газете "Көкшетау" и 19 сентября 2013 года в газете "Степной маяк"), следующие изменения:
подпункт 2) пункта 10 главы 2 изложить в новой редакции:
"2) семьям (гражданам) в силу определенных обстоятельств, нуждающимся в экстренной социальной поддержке без учета дохода один раз в год одному члену семьи:
- туберкулезным больным, состоящим на учете в организациях здравоохранения, на основании списка Акмолинского областного тубдиспансера - без учета дохода в размере 15 месячных расчетных показателей или продуктовый набор и проезд по городу на период лечения на сумму в размере 15 месячных расчетных показателей в течение трех месяцев по решению комиссии по социальным выплатам;
- семьям (гражданам) в силу определенных обстоятельств, нуждающихся в экстренной социальной поддержке, в исключительных случаях, таких как пожар, наводнение, другое стихийное бедствие природного или техногенного характера – в размере 30 месячных расчетных показателей.";

10 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5) отбасының жанбасына шаққандағы орташа жиынтық табысы он жеті айлық есептік көрсеткіштен аспайтын зейнеткерлерге Ақмола облысының аумағында ақысыз баламасы жоқ, ақылы операция жасау үшін – жылына бір рет он бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде және денсаулық сақтау ұйымдарында есепте тұрған онкологиялық ауруларымен ауыратын адамдарға жылына бір рет он бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.";
10 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңына және өткізілген конкурсқа сәйкес ұсынылған атқарылған жұмыс актісіне және төлем туралы шотқа сәйкес химиятерапиядан өткен, туберкулез ауруын жұқтырған мектеп жасындағы балаларға мектеп асханаларына ақша қаражатын аудару арқылы құны 300 теңгеге ыстық тамақ ұйымдастыруға.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
32-ші
кезекті сессияның
төрағасы
Р.Калишев
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
А.Смайылов

подпункт 5) пункта 10 изложить в новой редакции:
"5) пенсионерам на платную операцию, не имеющую бесплатной альтернативы на территории Акмолинской области, и онкологическим больным, состоящим на учете в организациях здравоохранения, со среднедушевым совокупным доходом не более 17 месячных расчетных показателей - в размере 15 месячных расчетных показателей, один раз в год.";
подпункт 8) пункта 10 изложить в новой редакции:
"8) детям школьного возраста, инфицированных туберкулезом, проходившим химиотерапию, и туберкулезно контактным детям по спискам туберкулезного диспансера путем перечисления денежных средств, согласно Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" и проведенного конкурса, на организацию горячего питания стоимостью 300 тенге, согласно представленного счета об оплате и акта выполненных работ.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 32-ой очередной
сессии
Кокшетауского
городского
маслихата
пятого созыва
Р.Калишев
Секретарь Кокшетауского
городского
маслихата
пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Кокшетау
А.Смаилов