2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 4575 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 123 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 989 527,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 568 654,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 270,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 353,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 330 249,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 002 510,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 941 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 278 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 337 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 424 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 5С-47/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен қала бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер);
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
өзге де салықтық емес түсімдер;

О бюджете города на 2015-2017 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2015 года № 4575
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 989 527,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 568 654,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 52 270,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 353,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 330 249,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 002 510,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 941 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 278 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 424 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 424 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 5С-47/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить доходы бюджета города за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений (интересов) по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет ұйымдарының мамандарына, осы қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда, жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар және тарифтік ставкалар белгіленсін.
4. 2015 жылға арналған қала бюджетінде нысаналы трансферттердің есебінен 4 қосымшаға сәйкес 3 325 234 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені есепке алынсын.
5. 2015 жылға арналған қала бюджетінде 100 704 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
6. 2015 жылға арналған қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 33 400 мың теңге сомасында шұғыл шығындарға бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-36/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2015 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округті ұстау бойынша шығыстар 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2015 жылға арналған қала бюджетінде 74 865 мың теңге сомасында кредиттер, соның ішінде: мамандарды әлеуметтік қолдау бойынша шараларды іске асыру үшін 14 865 мың теңге сомасында және моноқалаларда кәсіпкерлікті микрокредитеуге 60 000 мың теңге сомасында көзделгені есепке алынсын.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Смагин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
продажи нематериальных активов.
3. Установить в бюджете города на 2015 год специалистам организаций образования, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Учесть, что в бюджете города на 2015 год предусмотрены расходы за счет целевых трансфертов в сумме 3 325 234 тысяч тенге согласно приложению 4.
5. Учесть, что в бюджете города на 2015 год предусмотрена субвенция в сумме – 100 704 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2015 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год на неотложные затраты в сумме – 33 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17.02.2015 № 5С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2015 год согласно приложению 6.
9. Утвердить расходы по содержанию поселка, села, сельского округа на 2015 год согласно приложению 7.
10. Учесть, что в бюджете города на 2015 год предусмотрены кредиты в сумме 74 865 тысяч тенге, в том числе: для реализации мер по социальной поддержке специалистов в сумме 14 865 тысяч тенге и микрокредитование предпринимательства в моногородах в сумме 60 000 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Смагин
Секретарь
городского маслихата                       Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
города Степногорска»                       Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

84 346
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
382
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 822
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 972
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 315
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
535
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 513
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 513
02
Қорғаныс
6 129
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 129
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 490
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
139
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 978
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 978
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 978
04
Білім беру
2 234 404
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 712
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 231 692
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 416
003
Жалпы білім беру
1 622 204
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 599
006
Балаларға қосымша білім беру
126 103
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
118
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
318 678
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

84 346
022
Капитальные расходы государственного органа
382
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 822
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 972
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 315
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
535
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 513
02
Оборона
6 129
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 129
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 490
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
139
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 978
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 978
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 978
04
Образование
2 234 404
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 712
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 712
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 231 692
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 416
003
Общеобразовательное обучение
1 622 204
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 599
006
Дополнительное образование для детей
126 103
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
118
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
318 678
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

4 256
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 256
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 256
04
Білім беру
2 318 315
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 902
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 902
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 315 413
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 575
003
Жалпы білім беру
1 680 946
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 599
006
Балаларға қосымша білім беру
127 234
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
126
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
323 504
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
29 216
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
30 566
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 647
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
191 368
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 368
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 980
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 849
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 199
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 658
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26 225
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 835
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 450
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
350
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27 975
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15 974
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

4 256
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 256
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 256
04
Образование
2 318 315
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 902
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 902
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 315 413
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 575
003
Общеобразовательное обучение
1 680 946
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
49 599
006
Дополнительное образование для детей
127 234
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
126
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
323 504
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29 216
018
Организация профессионального обучения
30 566
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 647
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191 368
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191 368
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 980
002
Программа занятости
24 849
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 199
005
Государственная адресная социальная помощь
1 658
006
Оказание жилищной помощи
26 225
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 835
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 450
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
350
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 975
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15 974
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 5С-47/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
сомасы, мың теңге
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
5 818,9
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
48 012,2
Азаматтық жағдай актілерін тіркеу бойынша штат санын арттыруға
1 039
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
5 563
Білім бөлімі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
57 330
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
69 987
Шығыстарды төменгі деңгейге беруге байланысты патронатты тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға
11 861
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
875
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
109 900
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
72 833,8
Құрылыс бөлімі
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
620 923
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
310 376
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
98 509
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 087
Ветеринария саласында штат санын арттыруға
3 267
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
"Степногорск-Тазалық" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
19 500
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындауға

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 5С-47/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма, тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 818,9
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
48 012,2
На увеличение штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
1 039
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 563
Отдел образования
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57 330
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
69 987
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
11 861
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
875
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
109 900
На решение вопросов обустройства моногородов
72 833,8
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
620 923
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
310 376
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
98 509
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 087
На увеличение штатной численности в области ветеринарии
3 267
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Увеличение уставного капитала ТОО "Степногорск-Тазалык"
19 500
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям