Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 4212 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-20/361-И хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 02-20/361-И хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3962 тіркелген, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 875 948 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 634 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 173 059 мың теңге;
2) шығындар – 3 945 716,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 964 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 782 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 818 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -114 732,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 114 732,8 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2014 года № 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2014 года № 4212. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2015 года № 02-20/361-И)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2015 № 02-20/361-И).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3962, опубликовано 25 января 2014 года в районной газете «Аршалы айнасы», 25 января 2014 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 875 948 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 634 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 173 059 тысяч тенге;
2) затраты – 3 945 716,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 964 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 782 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 818 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 732,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 732,8 тысяч тенге».
Приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       А.Мөшке
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 27/2
шешіміне 1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Мошке
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   К.Караулов
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 30 апреля 2014 года № 27/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

273 252,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
203 492,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
84,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123 611,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
105 390,0
Республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 097,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 124,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

273 252,0
Целевые текущие трансферты
203 492,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
Отдел образования района (города областного значения)
123 611,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
105 390,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14 124,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)