Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 18/2 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Аршалы ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 31/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 4354 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 70/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Аршалы ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 20 тамыздағы № 18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3801 тіркелген, 2013 жылдың 27 қыркүйекте аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2013 жылдың 27 қыркүйекте аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тараудың 9 тармағының 1), 2) тармақшалары келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) Ұлы Отан соғысына қатысушылары – коммуналдық қызмет шығындары үшін 100 пайыз мөлшерінде ай сайын сумен, канализация, жылумен, қоқыс тазалау, электрмен, қатты отын, байланыс қызметтері (абоненттік төлем), газбен қамтамасыз ету үшін қызмет жеткізушілер ұсынған тізілімдерге сәйкес алушылардың жеке шоттарына аудару жолымен;
2) күндізгі бөлімшелерде оқитын аз қамтамасыз етілген, ауылдық жерлердің көпбалалы отбасылардың колледж студенттері – оқудың құны мөлшерінде;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
С.Жакенова
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 20 августа 2013 года № 18/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 31/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2014 года № 4354. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2020 года № 70/5
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2020 № 70/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Аршалынского района" от 20 августа 2013 года № 18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3801, опубликовано 27 сентября 2013 года в районной газете "Аршалы айнасы", 27 сентября 2013 года в районной газете "Вперед") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 9 главы 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1) участники Великой Отечественной войны – на расходы за коммунальные услуги в размере 100 процентов ежемесячно за водоснабжение, канализацию, теплоснабжение, мусороудаление, электроснабжение, твердое топливо, услуг связи (абонентская плата), газоснабжение согласно реестров, предоставленных поставщиками услуг путем перечисления на лицевые счета получателей;
2) студенты колледжа из малообеспеченных, многодетных семей из сельской местности, обучающихся на очном отделении – в размере стоимости обучения;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Жакенова
Секретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов