Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № 34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 4463 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-20/361-И хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 02-20/361-И хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3962 тіркелген, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 890 213,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 636 160,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 531,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 187 321,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 959 982,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 950,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51 768,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 818 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -113 719,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 113 719,1 мың теңге.»;
6 тармақ алынып тасталсын.
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2014 года № 34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2014 года № 4463. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2015 года № 02-20/361-И)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2015 № 02-20/361-И).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3962, опубликовано 25 января 2014 года в районной газете «Аршалы айнасы», 25 января 2014 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 890 213,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 636 160,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 531,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 187 321,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 959 982,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 950,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 768,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 818 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 719,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 719,1 тысяч тенге.»;
пункт 6 исключить.
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Гусев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 қарашадағы № 34/2
шешіміне 1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Гусев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 18 ноября 2014 года № 34/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

916 119,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек жолы ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру. Батыс бөліміне (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап) таратушы су құбыры желілерін салу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
135 930,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
181 361,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
84,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
101 480,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
83 259,0
Республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 097,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
14 124,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 333,0
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 206,0
Республикалық бюджеттен 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
220,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
907,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
68 464,0
Бюджеттік кредиттер
51 768,3
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 768,3
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
51 768,3
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 қарашадағы № 34/2
шешіміне 3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының

916 119,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
100 000,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
135 930,0
Целевые текущие трансферты
181 361,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
Отдел образования района (города областного значения)
101 480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
83 259,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14 124,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 333,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 206,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
220,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной социальной помощи
907,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а так же работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
68 464,0
Бюджетные кредиты
51 768,3
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 768,3
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
51 768,3
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 18 ноября 2014 года № 34/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного маслихата

2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
641171,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
450146,1
cоның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1985,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1985
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
95042,9
Облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қалалар) мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазаңдықтарын сатып алуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44588,6
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2177,7
Облыстық бюджеттен білім нысанынң күрделі шығындары үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансфертердің сомаларын бөлу
48276,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163005,2
Облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
153005,2
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35377,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
32280,0
Бруцелезбен ауыратын мүйізді ұсақ малды санитарлық союын жүргізуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
216,0
Санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылық малдарының құнын (50 %) өтеуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2881,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14784,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14784,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
139952,0
Облыстық бюджеттен Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
139952,0
Дамыту нысаналы трансферттер
191025,8
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

от 26 декабря 2013 года № 23/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
641171,9
Целевые текущие трансферты
450146,1
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1985,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов(городов областного значения) на укрепление материально-технической базы органов управления
1985,0
Отдел образования района (города областного значения)
95042,9
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и установку блочно-модульных котельных для школ района
44588,6
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение спортивного инвентаря для школ района
2177,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на капитальные расходы объектов образования
48276,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163005,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
153005,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
10000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35377,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
32280,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцелезом
216,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
2881,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14784,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку градостроительной документации
14784,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
139952,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
139952,0
Целевые трансферты на развитие
191025,8
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)