Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С 28/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 4435 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.01.2015 № 18 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3948 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 207 160,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 073 608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 986,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 557,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 058 009,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 222 443,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 779,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 596,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 817,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 902,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 36 902,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56 963,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 963,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 596,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 820,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 188,0 мың теңге.»;
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«3. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 19 745,1 мың теңге сомада бекітілсін.»;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2014 года № 5С 28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 ноября 2014 года № 4435. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2015 года № 18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.01.2015 № 18).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3948, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 207 160,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 073 608,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 557,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 058 009,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 222 443,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 779,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 817,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 902,3 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 36 902,3 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56 963,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 963,7 тысячи тенге:
поступление займов – 6 596,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 820,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 188,0 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 19 745,1 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімнің 1478 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қамбатыров А.Т.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    А.Никишов
Атбасар аудандық мәслихатының

приложения 1478 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Комбатуров А.Т.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   А.Никишов
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата

18 469,0
123
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
1 033,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 033,0
123
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
798,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
798,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
846,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
846,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 685,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 685,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 448,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 448,0
123
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 025,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 025,0
123
Атбасар ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
1 211,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 211,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 267,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 267,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 043,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 043,0
123
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
464,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
464,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 444,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 444,0
123
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
893,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
893,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
1 075,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 075,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
629,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
629,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 608,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 608,0
Атбасар аудандық мәслихатының

18 469,0
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
1 033,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 033,0
123
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
798,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
798,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
846,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
846,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 685,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3 685,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
1 448,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 448,0
123
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 025,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 025,0
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
1 211,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 211,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 267,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 267,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
1 043,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 043,0
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
464,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
464,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 444,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 444,0
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
893,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
893,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
1 075,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 075,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
629,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
629,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 608,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 608,0
Приложение 3
к решению Атбасарского
районного маслихата

2014 жылғы 27 қазандағы
№ 5С 28/2 шешіміне
3 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/3 шешіміне
7 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
360 181,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
204 908,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға

от 27 октября 2014 года
№ 5С 28/2
Приложение 7
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года
№ 5С 21/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
360 181,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
204 908,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

8 194,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге
24 924,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
210,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
19 154,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
2 791,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
788,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
99 212,0
Бюджеттік кредиттер
6 596,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
6 596,0
Атбасар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 5С 28/2 шешіміне
4 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/3 шешіміне
8 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
163 120,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
48 478,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеуге
1 247,0
Мектептерге құрастырмалы-модульдік қазаңдықтарды сатып алуға
40 639,8
Мектептерге спорттық құралдар сатып алуға
1 755,6
Атбасар қаласы № 3 орта мектебінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
5 000,0
Атбасар қаласы жылумен қамтамасыз ету объектілерін жылу беру маусымына дайындауға
60 000,0
Атбасар қаласында үшінші сатыға көтеру сорғы станцияның жабдықтарын ауыстыруға
6 000,0
Дамуға нысаналы трансферттер
212 012,2
"Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын нығайтуға
32 778,3
Атбасар қаласының жылу тораптарын қайта құру жобалау-сметалық құжаттамасың әзірлеуге
5 000,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысы
73 419,3
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысына жобаны тіркеу (позиция 1)
46 259,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысына жобаны тіркеу (позиция 2)
46 252,7
Атбасар қаласының төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді жүргізу және аббатандыру
8 302,5

8 194,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
24 924,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
210,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19 154,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 791,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
788,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
99 212,0
Бюджетные кредиты
6 596,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
6 596,0
Приложение 4
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 27 октября 2014 года
№ 5С 28/2
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года
№ 5С 21/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
163 120,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48 478,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
1 247,0
На приобретение блочно-модульных котельных для школ
40 639,8
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1 755,6
На укрепление материально-технической базы средней школы № 3 города Атбасар
5 000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения города Атбасар
60 000,0
На замену оборудования насосной станции третьего подъема в городе Атбасар
6 000,0
Целевые трансферты на развитие
212 012,2
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су"
32 778,3
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию тепловых сетей города Атбасар
5 000,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов в микрорайоне № 1 города Атбасар
73 419,3
Привязка проекта на строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов в микрорайоне № 1 города Атбасар (позиция 1)
46 259,4
Привязка проекта на строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов в микрорайоне № 1 города Атбасар (позиция 2)
46 252,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к четырем сорокапятиквартирным жилым домам города Атбасар
8 302,5