Астрахан ауданында сырттан сауда жасауға келетіндер үшін орындарды анықтау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 98 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 4145 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 26.02.2016 № 42 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдағы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылдағы 12 сәуірдегі Заңының 8 және 27 баптарына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылдағы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген Ішкі сауда ережесіне сәйкес Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданының ауылдық елді мекендерінде сырттан сауда жасауға келетіндер үшін қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданы әкімі
Т.Ерсейітов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 28 наурыздағы № 98
қаулысына қосымша
Астрахан ауданының ауыл елді мекендерінде сыртан сауда жасау келетіндер үшін орындары

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Астраханском районе
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 28 марта 2014 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2014 года № 4145. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 26 февраля 2016 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 26.02.2016 № 42 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и Правилами внутренней торговли, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Астраханского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Қожахмет М.Қ.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района
Т.Ерсеитов
Приложение к постановлению
акимата Астраханского района
от 28 марта 2014 года № 98
Места для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Астраханского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 03.03.2015 № 52 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ауыл елдімекенің атауы
Орналасқан орыны
1
Астрахан ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі 42/А, "Жібек-жолы" кафесінің жанында, Ыбырай Алтынсарин көшесі 42, Астрахан аудандық орталық ауруханасының жанында
2
Тобылжан ауылы
Речная көшесіндегі, медициналық пунктінің артындағы аумағы
3
Жаңабірлік ауылы
Жеңіс көшесіндегі, № 7 жекеменшік үйдің арты
4
Жалтыр ауылы

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Астраханского района Акмолинской области от 03.03.2015 № 52 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
село Астраханка
улица Бауыржана Момышулы 42/А, возле кафе "Жибек-жолы", улица Ибрая Алтынсарина 42, возле Астраханской центральной районной больницы
2
село Таволжанка
по улице Речная, территория за медицинским пунктом
3
село Жанабирлик
по улице Женис, территория за частным домом № 7
4
село Жалтыр

Қабдрахман Әділбаев көшесіндегі, № 21/1 және № 44 жекеменшік үйлердің жанында
35
Приишимка ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі, № 11 және № 12 жекеменшік үйлердің арасында

по улице Кабдрахмана Адильбаева, возле частных домов № 21/1 и № 44
35
село Приишимка
по улице Бейбитшилик, между частными домами № 11 и № 12