Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 5С-30-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 4163 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкеc, Астрахан аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2212763,0 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 361660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17599,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10900,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1822604,0 мың теңге;
2) шығындар – 2218043,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 47856,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52782,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 26800,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 26800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -79937,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 79937,1 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 1312176,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен аудандық бюджетке бөлінетін бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны есепке алынсын.»;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Д.Сағадатов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2014 года № 5С-30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2014 года № 4163
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3955, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете «Маяк») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014–2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2212763,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 361660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17599,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1822604,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2218043,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52782,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26800,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 26800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79937,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 79937,1 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2014 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района в сумме 1312176,0 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        Д.Сагадатов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

47856,6
Бюджеттік несиелер
52782,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52782,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52782,6
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
52782,6
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4926,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4926,0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4926,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4926,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
26800,0
Қаржы активтерін сатып алу
26800,0
13
Басқалар
26800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26800,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
26800,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-79937,1
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
79937,1
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 сәуірдегі
№ 5С-30-2 шешіміне
2 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26-4 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
495698,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
162624,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
57,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
57,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
371,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
371,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2599,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2599,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9908,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген көмекті енгізуге
9038,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге

47856,6
Бюджетные кредиты
52782,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52782,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52782,6
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
52782,6
Погашение бюджетных кредитов
4926,0
5
Погашение бюджетных кредитов
4926,0
1
Погашение бюджетных кредитов
4926,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
4926,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
26800,0
Приобретение финансовых активов
26800,0
13
Прочие
26800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26800,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
26800,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-79937,1
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
79937,1
Приложение 2
к решению Астраханского
районного маслихата
от 25 апреля 2014 года
№ 5С-30-2
Приложение 4
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года
№ 5С-26-4
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО
495698,0
Целевые текущие трансферты
162624,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
57,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,0
Аппарат акима района (города областного значения)
371,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
371,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2599,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2599,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9908,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9038,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

245,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік жәрдемақы төлеуге
406,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
219,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3321,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3321,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
203,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
203,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
146,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
84,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
62,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
57,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
92,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
92,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
62,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
62,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145640,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
63807,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау

245,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
406,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
219,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3321,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3321,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
203,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
203,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
146,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
62,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
92,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
92,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
62,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
62,0
Отдел образования района (города областного значения)
145640,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
63807,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

8194,0
Үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілігін жетілдірген мұғалімдерге төлемін арттыруға
14544,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
59095,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
32,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
32,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
32,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
72,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
72,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
280292,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280292,0
Астрахан ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру (4 кезек)

8194,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14544,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
59095,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
32,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
32,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
32,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
72,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
72,0
Целевые трансферты на развитие
280292,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
280292,0
Реконструкция системы водоснабжения села Астраханка (4 очередь)

5152,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
276,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7779,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6447,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
515,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
717,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10238,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7409,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1433,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1396,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8922,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7283,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
636,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
903,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10055,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7803,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
915,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1337,0
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10202,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7269,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1150,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1783,0
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

5152,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
276,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7779,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6447,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
515,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
717,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10238,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7409,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1433,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1396,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8922,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7283,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
636,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
903,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10055,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7803,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
915,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1337,0
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10202,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7269,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1150,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1783,0
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа