2014 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № а-01/2 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 ақпанда № 3996 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № а-02/49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 10.02.2015 № а-02/49 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі қоса алғанда жастар;
отбасында бірде бір адам жұмыс істемейтін тұлғалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған тұлғалар;
маусымдық және уақытша жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар;
елу жастан жоғары тұлғалар;
техникалық және кәсіптік оқу ұйымдарын бітірушілер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.К.Есмурзинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 13 января 2014 года № а-01/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 февраля 2014 года № 3996. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № а-02/49
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10.02.2015 № а-02/49 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год:
лица, длительное время (более одного года) не работающие;
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет включительно;
лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
лица, воспитывающие несовершеннолетних детей;
лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
лица, старше пятидесяти лет;
выпускники организаций технического и профессионального образования.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Есмурзину Б.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департамент юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  М.Балпан