Бұланды ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № а-12/433 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4540 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Буландынскому району на 2015 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № а-12/433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2014 года № 4540
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Буландынскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
7800 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2.
«Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
24800 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
286 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3.
«Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
669 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4
«Даниловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5.
«Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
568 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
6.
«Ерголка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
10500 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
502 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
7.
«Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
7800 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского аульного округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
24800 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
286 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
669 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
568 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского аульного округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
10500 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
502 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа»

3. Хат-хабарларды жеткізу
8000 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
288000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

3. Доставка корреспонденции
8000 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
288000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет