2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 4568 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 5С-45/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 5С-45/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерге:
1) кірістер – 3598206,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 548503,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3219,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23279,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3023203,9 мың теңге;
2) шығындар – 3629221,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7215,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8906,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1691,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -38230,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 38230,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8906,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1691,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31015,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С-42/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісін келесі кіріс көздердің есебімен бекітілсін:
1) Салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
басқа да салықтар;
мемлекеттік баж;

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С-34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2015 года № 4568. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 5С-45/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2016 № 5С-45/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3598206,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 548503,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3219,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23279,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3023203,9 тысячи тенге;
2) затраты – 3629221,3 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7215,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8906,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1691,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -38230,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38230,2 тысяч тенге:
поступления займов – 8906,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1691,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31015,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С-42/1 (вводится в действие с 01.01.2015); с изменениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
прочие налоги;
государственная пошлина;

2) Салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С-42/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін 1574081 мың теңге сомасында субвенция қарастырылсын.
4. 2015 жылға аудандық бюджетте 1449122,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде
1) республикалық бюджеттен 771521,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
669410,0 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
12011,0 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
90100,0 мың теңге коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
2) облыстық бюджеттен 114052,0 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
114052,0 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
3) республикалық бюджеттен 356745,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
7575,0 мың теңге Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
174267,0 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға, соның ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансфертті есебінен 12804,0 мың теңге;
37234,0 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
85,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға;
119384,0 мың теңге мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;

2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С-42/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год субвенцию, передаваемую из областного бюджета в сумме 1574081 тысяча тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты в сумме 1449122,9 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 771521,0 тысяча тенге, в том числе:
669410,0 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
12011,0 тысяч тенге на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
90100,0 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 114052,0 тысячи тенге, в том числе:
114052,0 тысячи тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 356745,2 тысяч тенге, в том числе:
7575,0 тысяч тенге на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
174267,0 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 12804,0 тысячи тенге;
37234,0 тысячи тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
85,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
119384,0 тысячи тенге на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;

2559,2 мың теңге мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
10190,0 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
1145,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау;
1039,0 мың теңге азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
3267,0 мың теңге агроөнеркәсіптік кешеннің жергіліктәі атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
4) облыстық бюджеттен бөлінген 206804,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
73742,1 мың теңге автомобиль жолдарына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
33565,0 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2532,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50% дейін) өтеуге;
9748,0 мың теңге балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге;
4095,0 мың теңге патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) әлеуметтiк қамсыздандыруға;
5625,0 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
1687,5 мың теңге мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға;
15810,1 мың теңге аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу;
60000,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.06.2015 № 5С-39/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 21.09.2015 № 5С-41/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.11.2015 № 5С-42/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2015 № 5С-43/3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің түсіміне облыстық бюджеттен 8906,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсетіні ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С-42/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1691 мың теңге бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.

2559,2 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
10190,0 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
1145,0 тысяч тенге на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
1039,0 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
3267,0 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 206804,7 тысячи тенге, в том числе:
73742,1 тысячи тенге на ремонт автомобильных дорог;
33565,0 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2532,0 тысячи тенге на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом;
9748,0 тысяч тенге на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
4095,0 тысяч тенге на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
5625,0 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
1687,5 тысяч тенге на приобретение электронных учебников для школ;
15810,1 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования;
60000,0 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.06.2015 № 5С-39/1 (вводится в действие с 01.01.2015); с изменениями, внесенными решениями Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21.09.2015 № 5С-41/1 (вводится в действие с 01.01.2015); от 11.11.2015 № 5С-42/1 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 5С-43/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть, в составе поступлений районного бюджета на 2015 год бюджетные кредиты из областного бюджета в сумме 8906,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - с изменением, внесенным решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С-42/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 1691 тысяча тенге.

7. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметші болып табылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы мамандарына, осы қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар және тарифтік ставкалар аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес белгіленсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.

9. 2015-2017 жылдарға қаладағы, аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, селолық округтің аудандық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 34-сессияның төрағасы Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
Бұланды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить перечень бюджетных программ района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015-2017 годы, согласно приложениям 5, 6, 7 соответственно.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 34 очередной сессии Б.Кажаканов
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района К.Испергенов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря 2014
года № 5С-34/1
Районный бюджет на 2015 год

003
Жалпы білім беру
1514314,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41987,6
006
Балаларға қосымша білім беру
57177,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарын қамтамасыз ету
86809,0
015
Жетім cәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды), асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу
19397,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17895,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10129,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
176798,0
067
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10692,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
795620,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
795620,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
115261,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8551,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8551,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101239,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21800,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14761,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
481,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
348,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
21615,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
389,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
263,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7839,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
6046,0
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
730,0
023
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
700,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7893,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

003
Общеобразовательное обучение
1514314,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41987,6
006
Дополнительное образование для детей
57177,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86809,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19397,0
018
Организация профессионального обучения
17895,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10129,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
176798,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10692,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
795620,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
795620,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
115261,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8551,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8551,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101239,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21800,0
002
Программа занятости
14761,0
005
Государственная адресная социальная помощь
481,0
006
Оказание жилищной помощи
348,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21615,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
389,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
263,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7839,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6046,0
021
Капитальные расходы государственного органа
730,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
700,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7893,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

61207,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
61207,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
115540,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115540,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22599,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21374,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
883,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
342,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8115,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8115,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
7053,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7053,0
02
Қорғаныс
3211,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3211,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1980,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1231,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
306,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
306,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
306,0
04
Бiлiм беру
1548927,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
174,0
005
Ауылдық жерлерде оқушыларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
174,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1548753,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10596,0
003
Жалпы білім беру
1345976,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

61207,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
61207,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115540,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115540,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22599,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21374,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
883,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
342,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8115,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8115,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
7053,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
7053,0
02
Оборона
3211,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3211,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1980,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1231,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
306,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
306,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
306,0
04
Образование
1548927,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
174,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1548753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10596,0
003
Общеобразовательное обучение
1345976,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)