Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 5С31-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қарашада № 4460 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 14 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 14 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 тіркелген, 2014 жылғы 20-27 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 943030,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 129564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1816 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1522 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 810128,8 мың теңге;
2) шығындар – 939968,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 5611,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 7827,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9555 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9555 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -12104,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12104,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 7827,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2216,5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6493,2 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2014 года № 5С31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2014 года № 4460. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2015 года № 14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2015 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3963, опубликованное 20-27 января 2014 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 943030,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 129564 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1816 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1522 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 810128,8 тысяч тенге;
2) затраты – 939968,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5611,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7827,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9555 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9555 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12104,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12104,2 тысяч тенге:
поступление займов – 7827,5 тысяч тенге;
погашение займов – 2216,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6493,2 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Серикбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Серикбаев
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

74264
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70474
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3790
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19382
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18012
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
78
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
175
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1117
02
Қорғаныс
683
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
683
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
367
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
316
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
253,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
253,6
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
253,6
04
Бiлiм беру
512275,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
512275,7
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27648
004
Жалпы білім беру
380653,5
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1106,2
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5152
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4904
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5335
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87477
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37958
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

74264
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
70474
022
Капитальные расходы государственного органа
3790
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19382
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18012
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
78
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
175
015
Капитальные расходы государственного органа
1117
02
Оборона
683
122
Аппарат акима района (города областного значения)
683
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
367
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
316
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
253,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
253,6
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
253,6
04
Образование
512275,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
512275,7
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27648
004
Общеобразовательное обучение
380653,5
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1106,2
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5152
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4904
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5335
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87477
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения