Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 4168 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 29.11.2018 № 10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмi ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданында сайлау учаскелерi қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ерейментау ауданының
әкiмi
Т.Мұханбеджанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ерейментау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
М.Әдрешев
Ерейментау ауданы әкiмiнiң
2014 жылғы 10 сәуірдегі
№ 2 шешiмiне қосымша
Ерейментау ауданының сайлау учаскелерi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 26.09.2018 № 9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 371 сайлау учаскесі.
Бестоғай ауылы, Яков Киселев көшесі, 11а, Бестоғай ауылдық клубы.
Шекаралары: Бестоғай ауылы, Қызылту ауылы.
2.
№ 372 сайлау учаскесі.
Байсары ауылы, Жеңіс көшесі, 44, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Байсары бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байсары ауылы.
3.
№ 374 сайлау учаскесі.
Олжабай батыр атындағы ауыл, Шәмшіт Байтуаров көшесі, 15, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Олжабай батыр ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Олжабай батыр атындағы ауыл.
4.
№ 375 сайлау учаскесі.
Ынтымақ ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 7, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Новокаменка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы.
5.
№ 377 сайлау учаскесі.
Бозтал ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 13 "б", Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Бозтал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бозтал ауылы.
6.
№ 378 сайлау учаскесі.
Тайбай ауылы, Сарыарқа көшесі, 54, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Тайбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2014 года № 4168. Утратило силу решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 29.11.2018 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Ерейментауском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского
района
Т.Муханбеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Ерейментауской
районной территориальной
избирательной комиссии
М.Адрешев
Приложение
к решению акима Ерейментауского
района от 10 апреля 2014
года № 2
Избирательные участки Ерейментауского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Ерейментауского района Акмолинской области от 26.09.2018 № 9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 371.
Село Бестогай, улица Якова Киселева, 11а, Бестогайский сельский клуб.
Границы: село Бестогай, село Кызылту.
2.
Избирательный участок № 372.
Село Байсары, улица Женис, 44, здание коммунального государственного учреждения "Байсаринская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Байсары.
3.
Избирательный участок № 374.
Село имени Олжабай батыра, улица Шамшит Байтуарова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа аула Олжабай батыра" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село имени Олжабай батыра.
4.
Избирательный участок № 375.
Село Ынтымак, улица Рахымжана Кошкарбаева, 7, здание коммунального государственного учреждения "Новокаменская основная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Ынтымак.
5.
Избирательный участок № 377.
Село Бозтал, улица Тауелсиздик, 13 "б", здание коммунального государственного учреждения "Бозтальская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Бозтал.
6.
Избирательный участок № 378.
Село Тайбай, улица Сарыарка, 54, здание коммунального государственного учреждения "Тайбайская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.

Шекаралары: Тайбай ауылы, Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Ұлы дала - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Алаш көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Ахметжан Қанапьянов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Щұғыла көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Сарыарқа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Едіге станциясы - 1, 2, 3; Жібек жолы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25.
7.
№ 379 сайлау учаскесі.
Елтай ауылы, Достық көшесі, 18, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Елтай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Елтай ауылы, Жарық ауылы.
8.
№ 381 сайлау учаскесі.
Малтабар ауылы, Бөгенбай батыр атындағы көшесі, 15, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Перуаш Кәрімұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Малтабар ауылы.
9.
№ 382 сайлау учаскесі.
Тайбай ауылы, Сарыарқа көшесі, 54, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Тайбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тайбай ауылы, Кәукен Кенжетаев көшесі - 1А, 1, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 29, 45; Әлихан Бөкейханов көшесі - 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42; Хамит Ерғалиев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 29, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76; Алғабас ауылы, Шайкен Тұрсынбай көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16/1, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36.
10.
№ 383 сайлау учаскесі.
Күншалған ауылы, Рахман Садуақасов көшесі, 11, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Күншалған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Күншалған ауылы, Қаратал ауылы.
11.
№ 385 сайлау учаскесі.
Шәкей ауылы, Жаңатұрмыс көшесі, 36, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Жанатұрмыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шәкей ауылы.
12.
№ 386 сайлау учаскесі.
Ақсуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ақсуат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақсуат ауылы.
13.
№ 387 сайлау учаскесі.
Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау көшесі, 24, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Еркіншілік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Тайбай, улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5; улица Улы дала - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Алаш - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Ахметжана Канапьянова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Шугыла - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Сарыарка - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, станция Едыге - 1, 2, 3; улица Жибек жолы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25.
7.
Избирательный участок № 379.
Село Ельтай, улица Достык, 18, здание коммунального государственного учреждения "Ельтайская основная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Ельтай, село Жарык.
8.
Избирательный участок № 381.
Село Малтабар, улица имени Богенбай батыра, 15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Перуаша Каримулы" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Малтабар.
9.
Избирательный участок № 382.
Село Тайбай, улица Сарыарка, 54, здание коммунального государственного учреждения "Тайбайская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Тайбай, улица Каукена Кенжетаева – 1А, 1, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 29, 45; улица Алихана Бокейханова – 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42; улица Хамита Ергалиева - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 29, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76; село Алгабас, улица Шайкена Турсынбаева - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16/1, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36.
10.
Избирательный участок № 383.
Село Куншалган, улица Рахмана Садвакасова, 11, здание коммунального государственного учреждения "Куншалганская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Куншалган, село Каратал.
11.
Избирательный участок № 385.
Село Шакей, улица Жанатурмыс, 36, здание коммунального государственного учреждения "Жанатурмыская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Шакей.
12.
Избирательный участок № 386.
Село Аксуат, улица Ыбырая Алтынсарина, 2, здание коммунального государственного учреждения "Аксуатская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Аксуат.
13.
Избирательный участок № 387.
Село Еркиншилик, улица Сарыжайлау, 24, здание коммунального государственного учреждения "Еркеншиликская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.

Шекаралары: Еркіншілік ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87; Абай Кұнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1,47/2, 49, 51; Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Құлыш Досмағамбетұлы көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Ұлы дала көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Армандастар көшесі – 1, 2, 3б, 4, 5; Андрей Риммер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15; Сарыжайлау көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 4; Юрий Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 83; Юрий Гагарин көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10; Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі –1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 13а, 14а, 15, 16/1, 17, 17а, 17б, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 27, 28, 31/1, 33/2, 34, 35/1, 41/1, 43/2, 49/2;
Веренка ауылы, Мейман Мақатаев көшесі - 4, 20, 21, 39, 44, 49, 53, 61, 62, 63.
14.
№ 388 сайлау учаскесі.
Новомарковка ауылы, Яков Киселев көшесі, 20, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Балабек Жахин атындағы Новомарковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новомарковка ауылы.
15.
№ 389 сайлау учаскесі.
Ақмырза ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмырза ауылы, Жолбасшы ауылы.
16.
№ 391 сайлау учаскесі.
Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау көшесі, 20, Еркіншілік мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Еркіншілік ауылы, Жүніс Хамзеұлы көшесі – 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Атақоныс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 57/1, 57/2, 57/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60а, 60, 61/1, 61/2, 61/3, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/1, 100/2, 101, 103, 104; Сағат Жәкішұлы көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105; 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120/1, 120/2; Ынтымақ көшесі – 1, 1/3, 2, 2/2, 3, 3а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16б, 19/1, 19, 20, 20а, 20в, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 29а, 31, 31а, 32, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35а ,36, 37, 38/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
17.
№ 393 сайлау учаскесі.
Еңбек ауылы, Иманғали балуан көшесі, 12, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Еңбек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Еңбек ауылы.
18.
№ 394 сайлау учаскесі.

Границы: село Еркиншилик, улица Ыбырая Алтынсарина – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87; улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 49, 51; улица Достык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Кулыш Досмагамбетулы – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Улы дала – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2; улица Желтоксан - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица Армандастар – 1, 2, 3б, 4, 5; улица Андрея Риммера – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15; улица Сарыжайлау - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16; улица Мухтара Ауэзова – 1, 2, 4; улица Юрия Гагарина – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 83; улица Юрия Гагарина – 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10; улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы – 1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 13а, 14а, 15, 16/1, 17, 17а, 17б, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 27, 28, 31/1, 33/2, 34, 35/1, 41/1, 43/2, 49/2;
село Веренка, улица Меймана Макатаева – 4, 20, 21, 39, 44, 49, 53, 61, 62, 63.
14.
Избирательный участок № 388.
Село Новомарковка, улица Якова Киселева, 20, здание коммунального государственного учреждения "Новомарковская средняя школа имени Балабека Жахина" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Новомарковка.
15.
Избирательный участок № 389.
Село Акмырза, улица Бейбитшилик, 11, здание коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Акмырза, село Жолбасшы.
16.
Избирательный участок № 391.
Село Еркиншилик, улица Сарыжайлау, 20, здание Еркиншиликского дома культуры.
Границы: село Еркиншилик, улица Жунус Хамзеулы – 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; улица Атаконыс– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 57/1, 57/2, 57/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60а, 60, 61/1, 61/2, 61/3, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/1, 100/2, 101, 103, 104; улица Сагата Жакишулы - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120/1, 120/2; улица Ынтымак – 1, 1/3, 2, 2/2, 3, 3а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16б,19/1, 19, 20, 20а, 20в, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 29а, 31, 31а, 32, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35а, 36, 37, 38/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
17.
Избирательный участок № 393.
Село Енбек, улица Имангали балуана, 12, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская основная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Енбек.
18.
Избирательный участок № 394.

Ерейментау қаласы, Молдажан Жадайұлы көшесі, 21, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "№1 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Горнолесная көшесі – 4, 11, 14, 32, 35; Каменный карьер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; қосалқы станция үйі, Бекболат ақын көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ; Молдажан Жадайұлы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
19.
№ 395 сайлау учаскесі.
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 17, көшесі, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ерейментау қаласының №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 29, 33, 40; Амангелді Иманов көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а; Қарасу көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
20.
№ 396 сайлау учаскесі.
Сілеті ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 9, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Сілеті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сілеті ауылы.
21.
№ 397 сайлау учаскесі.
Торғай ауылы, Мәдениет көшесі, 25, Торғай ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Торғай ауылы, Қарағайлы ауылы.
22.
№ 398 сайлау учаскесі.
Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі, 6, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Төлеу Шаханов атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Ерейментау, улица Молдажана Жадайулы, 21, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа №1" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Горнолесная – 4, 11, 14, 32, 35; улица Каменный карьер – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; дом подстанции, улица Бекбулат акына – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; улица Молдажан Жадайулы – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
19.
Избирательный участок № 395.
Город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 города Ерейментау" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 29, 33, 40; улица Амангельды Иманова – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а; улица Карасу - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
20.
Избирательный участок № 396.
Село Селетинское, улица Ыбырая Алтынсарина, 9, здание коммунального государственного учреждения "Селетинская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Селетинское.
21.
Избирательный участок № 397.
Село Тургай, улица Мадениет, 25, здание Тургайского сельского клуба.
Границы: село Тургай, село Карагайлы.
22.
Избирательный участок № 398.
Город Ерейментау, улица Жеңіс, 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Толеу Шаханова" отдела образования Ерейментауского района.

Шекаралары: Ерейментау қаласы, Кенесары Қасымов көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 93, 93а, 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылайхан көшесі -120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 132б, 134, 134а, 134б, 136, 136а, 136б, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246; Үмбетей Жырау көшесі - 2, 2А; Жеңіс көшесі – 1, 2, 3, 4; Талғат Мұсабаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5; Атан Батыр көшесі – 1, 2, 3, 5; Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Железнодорожная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Свободы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Юрий Гагарин көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6.
23.
№ 400 сайлау учаскесі.
Балықты ауылы, Орталық көшесі, 12, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Бұйратау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Балықты ауылы.
24.
№ 401 сайлау учаскесі.
Жаңажол ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 4, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Жаңажол негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол ауылы.
25.
№ 402 сайлау учаскесі.
Өлеңті ауылы, Мәншүк Маметова көшесі, 2а, Өлеңті ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Өлеңті ауылы, Қоржынкөл станциясы.
26.
№ 403 сайлау учаскесі.
Өлеңті станциясы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 17, "Вокзал сервис" акционерлік қоғамы, вокзал ғимараты.
Шекаралары: Өлеңті станциясы.
27.
№ 405 сайлау учаскесі.
Ажы ауылы, Зейн Шашкин көшесі, 4, ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Ажы ауылы, Койтас ауылы.
28.
№ 407 сайлау учаскесі.
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 17, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ерейментау қаласының №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Автомобилистов көшесі – 2, 3, 4, 6, 12, 12а, 14,16; Желтоқсан көшесі - 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; 76А; 78; Жантай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Бөгенбай көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Абай Құнанбаев көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Абылайхан көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Кенесары Қасымов көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Школьный переулок көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; Зеленый хутор көшесі – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Заречная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 107, 111; Приречная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26; Степная көшесі - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Болат Бектеміров көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Валерий Чкалов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29; Саққұлақ-би көшесі – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23.
29.
№ 408 сайлау учаскесі.
Ерейментау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 8, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Бөгенбай батыр атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: город Ерейментау, улица Кенесары Касымова – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 93, 93а, 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; улица Абылайхана - 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 132б, 134, 134а, 134б, 136, 136а, 136б, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246; улица Умбетей Жырау - 2, 2А; улица Жеңіс – 1, 2, 3, 4; улица Талгата Мусабаева – 1, 2, 3, 4, 5; улица Атан Батыра – 1, 2, 3, 5; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Железнодорожная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Свободы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Юрия Гагарина – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6.
23.
Избирательный участок № 400.
Село Балыкты, улица Орталык, 12, здание республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Буйратау" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
Границы: село Балыкты.
24.
Избирательный участок № 401.
Село Жанажол, улица Тауелсиздик, 4, здание коммунального государственного учреждения "Жанажольская основная школа" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: село Жанажол.
25.
Избирательный участок № 402.
Село Уленты, улица Маншук Маметовой, 2а, здание Улентинского сельского клуба.
Границы: село Уленты, станция Коржынколь.
26.
Избирательный участок № 403.
Станция Уленты, улица Каныш Сатпаева, 17, здание вокзала, акционерное общество "Вокзал сервис".
Границы: станция Уленты.
27.
Избирательный участок № 405.
Село Ажы, улица Зейна Шашкина, 4, здание сельского клуба.
Границы: село Ажы, село Койтас.
28.
Избирательный участок № 407.
Город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 города Ерейментау" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Автомобилистов – 2, 3, 4, 6, 12, 12а, 14, 16; улица Желтоксан - 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 76А, 78; улица Жантай батыра - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Богенбая – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86; улица Абылайхана – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; улица Кенесары Касымова– 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; улица Школьный переулок - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; улица Зеленый хутор – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 123, 125, 127, 129,131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Заречная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 107, 111; улица Приречная - 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26; улица Степная - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Болата Бектемирова – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Валерия Чкалова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29; улица Саккулак-би – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23.
29.
Избирательный участок № 408.
Город Ерейментау, улица Мухтара Ауэзова, 8, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа имени Богенбая батыра" отдела образования Ерейментауского района.

Шекаралары: Ерейментау қаласы, Автомобилистов көшесі – 23, 47, 87; Желтоқсан көшесі - 19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Жантай батыр көшесі - 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/3, 81; Шоқан Уәлиханов көшесі - 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41а, 42, 43, 43б, 43в, 44, 46, 50, 50а, 52, 52а, 54; Бөгенбай көшесі – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91; Абай Кұнанбаев көшесі – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 109, 109а, 109б, 111, 117, 120, 122, 124, 130; Абылайхан көшесі– 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105,106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118; Кенесары Қасымов көшесі – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87а, 87б, 87в, 89; Саққұлақ-би көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Аманжол Әлжанов көшесі – 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 14; Әл-Фараби көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Үмбетей Жырау көшесі – 5 ,7, 9, 11, 13.
30.
№ 409 сайлау учаскесі.

Границы: город Ерейментау, улица Автомобилистов – 23, 47, 87; улица Желтоксан - 19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Жантай батыра - 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/3, 81; улица Шокана Уалиханова - 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41а, 42, 43, 43б, 43в, 44, 46, 50, 50а, 52, 52а, 54; улица Богенбая – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91; улица Абая Кунанбаева – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 109, 109а, 109б, 111, 117, 120, 122, 124, 130; улица Абылайхана – 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118; улица Кенесары Касымова – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87а, 87б, 87в, 89; улица Саккулак-би – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24; улица Аманжола Альжанова – 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Мухтара Ауэзова – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 14; улица Аль-Фараби – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; улица имени Умбетей Жырау – 5, 7, 9, 11, 13.
30.
Избирательный участок № 409

Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі, 6, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Төлеу Шаханов атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі – 125, 127, 129, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Абылайхан көшесі – 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 237; Талғат Мұсабаев көшесі – 6 ,7; Атан Батыр көшесі - 6, 9; Мир көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Железнодорожная көшесі – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Свободы көшесі – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Юрий Гагарин көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12,13; Әлихан Барлыбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Яков Киселев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Западная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.; Шоқан Уәлиханов көшесі - 45, 47, 49, 56, 60; Бөгенбай көшесі – 97, 99, 101.
31.
№ 410 сайлау учаскесі.
Ерейментау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 51, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "№2 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201; Бөгенбай көшесі - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; Шоқан Уәлиханов көшесі - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Жантай батыр көшесі - 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 111; Желтоқсан көшесі - 124, 126, 142; Октябрьский переулок көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Первомайский переулок көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Талғат Мұсабаев көшесі - 8, 10, 13; Атан батыр көшесі - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22; Мира көшесі - 17, 17а, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46; Железнодорожная көшесі - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38. Свободы көшесі – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Юрий Гагарин көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Әлихан Барлыбаев көшесі – 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33; Строительная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Заводская көшесі – 6, 8, 10, 10а.
32.
№ 411 сайлау учаскесі.

Город Ерейментау, улица Жеңіс, 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Толеу Шаханова" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева – 125, 127, 129, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; улица Абылайхана – 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 237; улица Талгата Мусабаева – 6, 7; улица Атан Батыра - 6, 9; улица Мира – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Железнодорожная – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Свободы – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Юрия Гагарина – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Алихана Барлыбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Якова Киселева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Западная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Шокана Уалиханова - 45, 47, 49, 56, 60; улица Богенбая – 97, 99, 101.
31.
Избирательный участок № 410.
Город Ерейментау, улица Шокана Уалиханова, 51, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа – лицей №2" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201; улица Богенбая - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; улица Шокана Уалиханова - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Жантай батыра - 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 111; улица Желтоксан - 124, 126, 142; улица Октябрьский переулок - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Первомайский переулок - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Талгата Мусабаева - 8, 10, 13; улица Атан батыра - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22; улица Мира - 17, 17а, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46; улица Железнодорожная - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Свободы – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; улица Юрия Гагарина – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица имени Алихана Барлыбаева – 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33; улица Строительная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Заводская – 6, 8, 10, 10а.
32.
Избирательный участок № 411.

Ерейментау қаласы, Қазахская көшесі, 8/1, Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ерейментау қаласының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Линейная көшесі - 4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Интернациональный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Жанайдар Ибраев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Ғалымжан Мұқатов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Казахская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 3, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Деповская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Город Ерейментау, улица Казахская, 8/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №4 города Ерейментау" отдела образования Ерейментауского района.
Границы: город Ерейментау, улица Линейная - 4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; улица Интернациональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; улица Жанайдара Ибраева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; улица Галымжана Мукатова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Казахская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; улица Северная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 3, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Деповская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.