Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/5-12 "Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы № 5С-32/2-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 4476 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/6-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 19.03.2015 № 5С-36/6-15 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 811 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің ұсынысы негізінде Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициентін бекіту туралы» 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/5-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-9-197 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2012 жылғы 02 маусымында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2012 жылғы 02 маусымында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Р.Бестаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 апреля 2012 года № 5С-5/5-12 "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2014 года № 5С-32/2-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2014 года № 4476. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2015 года № 5С-36/6-15
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2015 № 5С-36/6-15.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 811 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и по представлению акима Ерейментауского района, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района» от 24 апреля 2012 года № 5С-5/5-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-197, опубликовано 02 июня 2012 года в районной газете «Ереймен», 02 июня 2012 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
схему зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района, утвержденных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии Ерейментауского
районного маслихата                        Р.Бестаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов
Руководитель
государственного учреждения
«Налоговое Управление
по Ерейментаускому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Т.Ахметуллин
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата