Ерейментау ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/638 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4554 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ерейментау ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Нұғыманов
КЕЛIСIЛДI:
Қазақстан Республикасы қорғаныс
министрлiгiнің «Ақмола облысы
Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi» республикалық
мемлекеттiк мекемесiнiң
басшысы                              Дильдибаев Дулат Бакирович
8 12 2014 жыл
Ақмола облысының мұрағаттар мен
құжаттамалар басқармасының «Ерейментау
ауданының мемлекеттiк мұрағаты»
мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры                           Алексеева Елена Анатольевна
8 12 2014 жыл
«Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi
Ақмола облысының Әдiлет департаментi
Ерейментау ауданының Әдiлет басқармасы»
мемлекеттiк мекемесiнiң
басшысы                            Мукушева Данагуль Ансагаевна
8 12 2014 жыл
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитетi
Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментiнiң
Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы» республикалық
мемлекеттiк мекемесiнің
басшысы                            Ахметуллин Темир Нуркенович
8 12 2014 жыл
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Министрлiгiнің Ақмола облысы ішкi
iстер Департаментінің Ерейментау ауданы
iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы                Тасыбаев Аскар Касенович
8 12 2014 жыл
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау
комитетінің Ақмола
облысы сот актілерін
орындау Департаменті»
мемлекеттік мекемесінің
Ерейментау аумақтық сот
орындаушылар бөлімі
филиалы басшысы                  Джакупов Бахтияр Дауренбекович
8 12 2014 жыл
«Халыққа қызмет көрсету орталығы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Ақмола облысы бойынша филиалының
Ерейментау ауданыңдағы
бөлімінің басшысы                 Батыров Бауржан Муратович
8 12 2014 жыл
«Нұр Отан» партиясы» қоғамдық
бірлестігінің Ақмола облысы
Ерейментау аудандық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары                Дюсембаева Сара Нурпеисовна
8 12 2014 жыл
Ерейментау аудандық
сотының төрағасы                  Кокжалов Абай Галымович
8 12 2014 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ а-12/638 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
4
4
2
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы ішкi iстер Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
28
28
3
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлiгiнiң «Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
5
5
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемесі
4
4
5
«Нұр Отан» партиясы» қогамдық бірлестігінің Ақмола облысы Ерейментау аудандық филиалы
10
10
6
Ерейментау аудандық соты
6
6
7
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттiк мекемесi
10
10
8
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті» мемлекеттік мекемесінің «Ерейментау аумақтық сот орындаушылар бөлімі» филиалы
10
10
9
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Ақмола облысы бойынша филиалының Ерейментау ауданыңдағы бөлімі
7
7
10
Ерейментау ауданының «Ақмырза ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
8
8
11
Ерейментау ауданының «Ақсуат ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
8
8
12
Ерейментау ауданының «Бестоғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
11
11
13
Ерейментау ауданының «Бозтал ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
7
7
14
Ерейментауауданының «Ерейментау қаласының әкiм аппараты» мемлекеттiк мекемесi
75
75
15
Ерейментау ауданының «Еркiншiлiк аулдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
18
18
16
Ерейментау ауданының «Қойтас ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
7
7
17
Ерейментау ауданының «Күншалған ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
9
9
18
Ерейментау ауданының «Новомарковка ауылының әкiмі аппараты» мемлекеттiк мекемесi
17
17
19
Ерейментау ауданының «Олентi ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
12
12
20
Ерейментау ауданының «Олжабай батыр атындағы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
16
16
21
Ерейментау ауданының «Сiлетi ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
8
8
22
Ерейментау ауданының «Тайбай ауылдық округi әкiмдiгiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
8
8
23
Ерейментау ауданының «Торғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
14
14
Барлығы:
302
302
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ а-12/638 қаулысымен
бекітілді
Ерейментау ауданы бойынша 2015 жылға ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Ерейментаускому району на 2015 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 8 деакбря 2014 года № а-12/638. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4554
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району на 2015 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Нугманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник республиканского
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Ерейментауского района
Акмолинской области»
Министерства обороны
Республики Казахстан                 Дильдибаев Дулат Бакирович
8 12 2014 год
Директор государственного учреждения
«Государственный архив Ерейментауского
района» Управления
архивов и документации
Акмолинской области                 Алексеева Елена Анатольевна
8 12 2014 год
Руководитель государственного учреждения
«Управление юстиции Ерейментауского
района Департамента юстиции Акмолинской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан»              Мукушева Данагуль Ансагаевна
8 12 2014 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения «Управление
государственных доходов по Ерейментаускому
району Департамента государственных
доходов по Акмолинской области Комитета
Государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан               Ахметуллин Темир Нуркенович
8 12 2014 год
Руководитель государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Ерейментауского
района Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан»              Тасыбаев Аскар Касенович
8 12 2014 год
Руководитель Филиала «Ерейментауский
территориальный отдел судебных
исполнителей» государственного учреждения
«Департамент по исполнению судебных актов
Акмолинской области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан»            Джакупов Бахтияр Дауренбекович
8 12 2014 год
Руководитель отдела филиала
республиканского государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения «Центр
обслуживания населения»
по Акмолинской области
Ерейментауского района             Батыров Бауржан Муратович
8 12 2014 год
Первый заместитель председателя
Ерейментауского районного филиала
Акмолинской области общественного
объединения «Партия «Нұр Отан»      Дюсембаева Сара Нурпеисовна
8 12 2014 год
Председатель Ерейментауского
районного суда                      Кокжалов Абай Галымович
8 12 2014 год
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 08.12.2014 года
№ а-12/638
Спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2015 год
Наименование организации
Спрос
Предложения
1
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
4
4
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
28
28
3
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» Министерства обороны Республики Казахстан
5
5
4
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» Управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
5
Ерейментауский районный филиал Акмолинской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
10
10
6
Ерейментауский районный суд
6
6
7
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Ерейментаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
10
10
8
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел судебных исполнителей» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
10
10
9
Отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр обслуживания населения» по Акмолинской области Ерейментауского района
7
7
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа» Ерейментауского района
8
8
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа» Ерейментауского района
8
8
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа» Ерейментауского района
11
11
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал» Ерейментауского района
7
7
14
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ерейментау» Ерейментауского района
75
75
15
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Еркиншиликского аульного округа» Ерейментауского района
18
18
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтасского сельского округа» Ерейментауского района
7
7
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа» Ерейментауского района
9
9
18
Государственное учреждение «Аппарат акима села Новомарковка» Ерейментауского района
17
17
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа» Ерейментауского района
12
12
20
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра» Ерейментауского района
16
16
21
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селетинское» Ерейментауского района
8
8
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа» Ерейментауского района
8
8
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа» Ерейментауского района
14
14
Всего:
302
302
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района
от 08.12.2014 года
№ а-12/638
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району на 2015 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов

4 000 құжат
2
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы ішкi iстер Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
18 000 құжат
3
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
15 000 құжат
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
6 000 құжат
5
«Нұр Отан» партиясы» қогамдық бірлестігінің Ақмола облысы Ерейментау аудандық филиалы
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
3 000 құжат
6
Ерейментау аудандық соты
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
3 600 құжат
Курьерлік жұмыс
1 200 кұжат
7
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
7 000 құжат
8
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті» мемлекеттік мекемесінің «Ерейментау аумақтық сот орындаушылар бөлімі»
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
7 200 құжат
9
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Ақмола облысы бойынша филиалының Ерейментау ауданыңдағы бөлімі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2 160 құжат
Курьерлік жұмыс
1 220 кұжат
10
Ерейментау ауданының «Ақмырза ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру
60 000 шаршы метр
Иесіз жүрген ауыл шаруашылық жанурларын анықтау мақсатында аймақты аралау
240 000 гектар
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
1 000 құжат
11
Ерейментау ауданының «Ақсуат ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру
63 000 шаршы метр
Иесіз жүрген ауыл шаруашылық жанурларын анықтау мақсатында аймақты аралау
39 000 гектар
12
Ерейментау ауданының «Бестоғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру
72 000 шаршы метр
Иесіз жүрген ауыл шаруашылық жанурларын анықтау мақсатында аймақты аралау
360 000 гектар
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2 000 құжат
13
Ерейментау ауданының «Бозтал ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру

4 000 документов
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
18 000 документов
3
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области»
Помощь в обработке документов
15 0000 документов
4
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Помощь в обработке документов
6 000 документов
5
Ерейментауский районный филиал Акмолинской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
Помощь в обработке документов
3 000 документов
6
Ерейментауский районный суд
Помощь в обработке документов
3 600 документов
Курьерская работа
1 200 документов
7
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Ерейментаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
7 000 документов
8
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел судебных исполнителей» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
7 200 документов
9
Отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр обслуживания населения» по Акмолинской области Ерейментауского района
Помощь в обработке документов
2 160 документов
Курьерская работа
1220 документов
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа» Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий
60 000 квадратных метров
Объезд территории в целях выявления бесхозяйных сельскохозяйственных животных
240 000 гектаров
Помощь в обработке документов
1 000 документов
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима» Аксуатского сельского округа Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий
63 000 квадратных метров
Объезд территории в целях выявления бесхозяйных сельскохозяйственных животных
39 000 гектаров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа» Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий
72 000 квадратных метров
Объезд территории в целях выявления бесхозяйных сельскохозяйственных животных
360 000 гектаров
Помощь в обработке документов
2 000 документов
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал» Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий

50 000 шаршы метр
Иесіз жүрген ауыл шаруашылық жанурларын анықтау мақсатында аймақты аралау
60 000 гектар
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
1 800 құжат
23
Ерейментау ауданының "Торғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру
90 000 шаршы метр
Иесіз жүрген ауыл шаруашылық жанурларын анықтау мақсатында аймақты аралау
192 000 гектар
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
1 000 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
35000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет

50 000 квадратных метров
Объезд территории в целях выявления бесхозяйных сельскохозяйственных животных
60 000 гектар
Помощь в обработке документов
1800 документов
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа» Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий
90 000 квадратных метров
Объезд территории в целях выявления бесхозяйных сельскохозяйственных животных
192 000 гектар
Помощь в обработке документов
1000 документов
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
35000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет