Ерейментау ауданының Еркіншілік ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 4205 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 19.05.2017 № 10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 01-30-230 ұсынысы негізінде, Еркіншілік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданының Еркіншілік ауылдық округінің аумағында ұсақ қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап қүшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еркіншілік ауылдық
округінің әкімі
Ж.Амангелдінов

Об установлении ограничительных мероприятии на территории Еркиншиликского аульного округа Ерейментауского района
Решение акима Еркиншиликского аульного округа Ерейментауского района Акмолинской области от 21 мая 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2014 года № 4205. Утратило силу решением акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 19 мая 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 19.05.2017 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Ерейментауского района от 22 апреля 2014 года № 01-30-230, аким Еркиншиликского аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории Еркиншиликского аульного округа Ерейментауского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Еркиншиликского
аульного округа
Амангельдинов Ж.