Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 4050 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 23.11.2015 № 8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Ақмола облыстық сайлау комиссиясының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 104 шешіміне сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы                     В.Сидорина
Жарқайың ауданы әкімінің
2014 жылғы 3 наурыздағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Жарқайың ауданының сайлау учаскелері
№ 482 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Державин қаласы, Жастар шағын ауданы, 4–үй, 63-пәтер, телефоны 8 (71648) 9-00-65.
Шекаралары: Степной кенті - 5, 17, 25; Жастар шағын ауданы - 1, 2, 3, 4; 6а үй коттедж, ОП - 6 шағын ауданы, тұрғын үй - 2; шағын ауданы Нефтебаза кенті - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; шағын ауданы Гормолзавод кенті 1, 2, 3.
№ 483 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Державин қаласы, Школьный қиылысы 1, Жарқайың ауданының «Білім бөлімінің жанында интернаты бар Ақпан Үкібаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 9-10-04.
Шекаралары: шағын ауданы ДСУ - 71 кенті - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29;
Южный қиылысы - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 111;
Школьный қиылысы - 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7а, 7б, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44;
Московская көшесі - 1, 5, 22, 24, 26, 30, 33, 36, 38, 39;
Юбилейная көшесі - 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 31, 58, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160;

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жаркаинского района Акмолинской области от 3 марта 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2014 года № 4050. Утратило силу решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 23.11.2015 № 8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинской областной избирательной комиссии № 104 от 3 февраля 2014 года аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жаркаинского района согласно приложению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Жаркаинской
районной территориальной
избирательной комиссии                     В.Сидорина
Приложение
к решению акима
Жаркаинского района
от 3 марта 2014 года
№ 1
Избирательные участки Жаркаинского района
Избирательный участок № 482
Местонахождение: город Державинск, микрорайон Молодежный, дом 4, квартира 63, телефон 8 (71648) 9-00-65.
Границы: поселок Степной - 5, 17, 25; микрорайон Молодежный - 1, 2, 3, 4; дом 6 а коттедж, микрорайон ОП – 6, жилой дом - 2; микрорайон поселок Нефтебаза - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; микрорайон поселок Гормолзавод - 1, 2, 3.
Избирательный участок № 483
Местонахождение: город Державинск, переулок Школьный 1, здание государственного учреждения «Средняя школа имени Акпана Укубаева с пришкольным интернатом отдела образования» Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 9-10-04.
Границы: микрорайон поселок ДСУ - 71 - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29;
переулок Южный - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 111;
переулок Школьный - 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7а, 7б, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44;
улица Московская - 1, 5, 22, 24, 26, 30, 33, 36, 38, 39;
улица Юбилейная - 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Малика Габдуллина - 31, 58, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160;

Набережная көшесі - 82, 82а, 86а, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
Вокзальная көшесі - 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69а, 71, 72, 73, 89, 91;
Станционная көшесі - 41, 43,45;
Ақпан Үкібаев көшесі - 118, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 144, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
Мир көшесі - 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 128, 129, 130, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161;
Ишимская көшесі - 103, 105, 107, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153а, 154, 155, 156, 169.
№ 484 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Державин қаласы, Захаров көшесі 37, Жарқайың ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Жарқайың аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, телефоны 8 (71648) 9-18-51.
Шекаралары: Майкөтов көшесі - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63;
Ниязбаев көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 30, 32, 34, 45, 47;
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 89, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 40, 42, 44, 46;
Станционная көшесі - 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Ақпан Үкібаев көшесі - 82, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119;
Набережная көшесі - 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
Мир көшесі - 82, 89, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Вокзальная көшесі - 24, 26, 30, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Захаров көшесі - 20, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
№ 485 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Державин қаласы, Комсомольская көшесі 36, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Надежда Крупская атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 9-10-56.

улица Набережная - 82, 82а, 86а, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
улица Вокзальная - 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69а, 71, 72, 73, 89, 91;
улица Станционная - 41, 43, 45;
улица Акпана Укубаева - 118, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 144, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
улица Мира - 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 128, 129, 130, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161;
улица Ишимская - 103, 105, 107, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153а, 154, 155, 156, 169.
Избирательный участок № 484
Местонахождение: город Державинск, улица Захарова 37, здание государственного коммунального казенного предприятия «Жаркаинский районный дом культуры» при отделе культуры и развития языков Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 9-18-51.
Границы: улица Майкутова - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63;
улица Ниязбаева - 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 30, 32, 34, 45, 47;
улица Малика Габдуллина - 89, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 40, 42, 44, 46;
улица Станционная - 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Акпана Укубаева - 82, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Набережная - 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
улица Мира - 82, 89, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Вокзальная - 24, 26, 30, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Захарова - 20, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 485
Местонахождение: город Державинск, улица Комсомольская 36, здание государственного учреждения «Средняя школа имени Надежды Крупской» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 9 -10-56.

Шекаралары: Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48;
Пушкин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Абай көшесі – 1, 13, 15, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56;
Хасенов қиылысы - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
Мир көшесі - 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83а, 85;
Ишимская көшесі - 44, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 99а, 99б, 99в, 100, 101, 102, 104, 106;
Захаров көшесі - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Ақпан Үкібаев көшесі - 46, 48, 50, 53, 54а, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80;
Вокзальная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 57;
шағын ауданы ПМК - 43 кенті - 1, 2, 3, 4, 5, Погрузбюро шағын ауданы, үй 1, 4.
№ 486 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Державин қаласы, Северный қиылысы, 1, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Николай Островский атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 4-02-26.
Шекаралары: Целинная көшесі - 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 84;
Ыдырыс Смағұлов көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33;
шағын аудан Заводской кенті - 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13;
Заводской қиылысы - 2, 3;
Северный қиылысы - 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39;
шағын аудан Тігін фабрикасы кенті үй - 3, 4, 5, 6, 8;
Целинный қиылысы - 2, 4, 6, 8, 10;
Трудовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;

Границы: улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Пушкина - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Абая - 1, 13, 15, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56;
переулок Хасенова - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
улица Мира - 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83а, 85;
улица Ишимская - 44, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 99а, 99б, 99в, 100, 101, 102, 104, 106;
улица Захарова - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Малика Габдуллина - 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Акпана Укубаева - 46, 48, 50, 53, 54а, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80;
улица Вокзальная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 57;
микрорайон поселок ПМК - 43 - 1, 2, 3, 4, 5, микрорайон Погрузбюро дом 1, 4.
Избирательный участок № 486
Местонахождение: город Державинск, переулок Северный 1, здание государственного учреждения «Средняя школа имени Николая Островского» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 4-02-26.
Границы: улица Целинная - 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 84;
улица Ыдриса Смагулова - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33;
микрорайон поселок Заводской - 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13;
переулок Заводской - 2, 3;
переулок Северный - 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39;
микрорайон поселок Швейная фабрика дом - 3, 4, 5, 6, 8;
переулок Целинный - 2, 4, 6, 8, 10;
улица Трудовая - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;

Ақпан Үкібаев көшесі - 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47;
Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 28, 30, 34, 36;
Ишимская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Мир көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 43а;
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52.
№ 487 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баранкөл ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Баранкөл негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 5-29-44.
Шекаралары: Баранкөл ауылы.
№ 488 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Уәлиханов ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Уәлиханов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-8–44.
Шекаралары: Уәлиханов ауылы, Достық ауылы.
№ 489 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Гастелло ауылы, Жарқайың ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Гастелло мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты, телефоны 8 (71648) 97-5-18.
Шекаралары: Гастелло ауылы.
№ 490 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Далабай ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Өмірлік орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-1-12.
Шекаралары: Далабай ауылы, Московская, Гагарин, Ленин көшелері.
№ 491 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Донское ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Дон негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-4-72.
Шекаралары: Донское ауылы.
№ 492 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шойындыкөл ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Шойындыкөл негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71649) 37-1-20.
Шекаралары: Шойындыкөл ауылы.
№ 493 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зерноградское ауылы, Жарқайың ауданының Білім бөлімінің «Зерноград негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 5-24-01.
Шекаралары: Зерноградское ауылы.
№ 494 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Костычево ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Октябрьдің 50 жылдығы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-4-71.
Шекаралары: Костычево ауылы.
№ 495 сайлау учаскесі

улица Акпана Укубаева - 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47;
улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 28, 30, 34, 36;
улица Ишимская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Мира - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 43а;
улица Малика Габдуллина - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 487
Местонахождение: село Баранкуль, здание государственного учреждения «Баранкульская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 5-29-44.
Границы: село Баранкуль.
Избирательный участок № 488
Местонахождение: село Валиханово, здание государственного учреждения «Валихановская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-8-44.
Границы: село Валиханово, село Достык.
Избирательный участок № 489
Местонахождение: село Гастелло, здание государственного коммунального казенного предприятия «Гастелловский дом культуры» при отделе культуры и развития языков Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 97-5-18.
Границы: село Гастелло.
Избирательный участок № 490
Местонахождение: село Далабай, здание государственного учреждения «Омурлыкская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-1-12.
Границы: село Далабай, улицы Московская, Гагарина, Ленина.
Избирательный участок № 491
Местонахождение: село Донское, здание государственного учреждения «Донская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон
8 (71648) 93-4-72.
Границы: село Донское.
Избирательный участок № 492
Местонахождение: село Шойындыколь, здание государственного учреждения «Шойындыкольская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71649) 37-1-20.
Границы: село Шойындыколь.
Избирательный участок № 493
Местонахождение: село Зерноградское, здание государственного учреждения «Зерноградская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 5-24-01.
Границы: село Зерноградское.
Избирательный участок № 494
Местонахождение: село Костычево, здание государственного учреждения «Средняя школа имени 50-лет Октября» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-4-71.
Границы: село Костычево.
Избирательный участок № 495

Орналасқан жері: Львовское ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Львовский негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 95-2-29.
Шекаралары: Львовское ауылы.
№ 496 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Далабай ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Өмірлік орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-1-29.
Шекаралары: Далабай ауылы Абай көшесі.
№ 497 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нахимовка ауылы, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Нахимов негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 5-11-49.
Шекаралары: Нахимовка ауылы.
№ 498 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Отрадное ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Отрадный орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 98-2-68.
Шекаралары: Отрадное ауылы, Кенское ауылы.
№ 499 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пригородное ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 5-23-86.
Шекаралары: Пригородное ауылы, Державин қаласы, шағын аудан Облспецконтора кенті - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
№ 500 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пятигорское ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Пятигорский орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 99-4-84.
Шекаралары: Пятигорское ауылы.
№ 501 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құмсуат ауылы,Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Ростов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 5-28-01.
Шекаралары: Құмсуат ауылы.
№ 502 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасты-Талды ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Тасты-Талды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 96-2-22.
Шекаралары: Тасты-Талды ауылы, Жаңадала ауылы.
№ 503 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасөткел ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Тасөткел орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 95-4-81.
Шекаралары: Тасөткел ауылы.
№ 504 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассуат ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Тассуат орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-2-80.
Шекаралары: Тассуат ауылы.
№ 505 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшқарасу ауылы, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Қарасу негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 98-5-01.
Шекаралары: Үшқарасу ауылы.
№ 506 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Львовское, здание государственного учреждения «Львовская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 95-2-29.
Границы: село Львовское.
Избирательный участок № 496
Местонахождение: село Далабай, здание государственного учреждения «Омурлыкская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-1-29.
Границы: село Далабай, улица Абая.
Избирательный участок № 497
Местонахождение: село Нахимовка, здание государственного учреждения «Нахимовская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 5-11-49.
Границы: село Нахимовка.
Избирательный участок № 498
Местонахождение: село Отрадное, здание государственного учреждения «Отрадненская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 98-2-68.
Границы: село Отрадное, село Кенское.
Избирательный участок № 499
Местонахождение: село Пригородное, здание государственного учреждения «Средняя школа имени Абая» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 5-23-86.
Границы: село Пригородное, город Державинск, микрорайон поселок Облспецконтора - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 500
Местонахождение: село Пятигорское, здание государственного учреждения «Пятигорская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 99-4-84.
Границы: село Пятигорское.
Избирательный участок № 501
Местонахождение: село Кумсуат, здание государственного учреждения «Ростовская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 5-28-01.
Границы: село Кумсуат.
Избирательный участок № 502
Местонахождение: село Тасты-Талды, здание государственного учреждения «Тасты-Талдинская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 96-2-22.
Границы: село Тасты-Талды, село Жанадала.
Избирательный участок № 503
Местонахождение: село Тасоткель, здание государственного учреждения «Тасоткельская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 95-4-81.
Границы: село Тасоткель.
Избирательный участок № 504
Местонахождение: село Тассуат, здание государственного учреждения «Тассуатская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-2-80.
Границы: село Тассуат.
Избирательный участок № 505
Местонахождение: село Ушкарасу, здание государственного учреждения «Карасуская основная общеобразовательная школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 98-5-01.
Границы: село Ушкарасу.
Избирательный участок № 506

Орналасқан жері: Бірсуат ауылы, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Фурманов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефоны 8 (71648) 93-5-82.
Шекаралары: Бірсуат ауылы.

Местонахождение: село Бирсуат, здание государственного учреждения «Фурмановская средняя школа» отдела образования Жаркаинского района, телефон 8 (71648) 93-5-82.
Границы: село Бирсуат.