Жарқайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № А-2/36 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № А-3/64 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде № 4096 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № А-5/188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 03.05.2019 № А-5/188 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № А-2/36 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1-12-142 тiркелген, 2011 жылдың 1 наурызында аудандық "Целинное знамя" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 4 жолындағы "Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" сөздері "Ауыл шаруашылығы бөлімі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев

О внесении изменений в постановление акимата Жаркаинского района от 22 февраля 2011 года № А-2/36 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 17 марта 2014 года № А-3/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 апреля 2014 года № 4096. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 3 мая 2019 года № А-5/188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 03.05.2019 № А-5/188 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаркаинского района от 22 февраля 2011 года № А-2/36 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-142, опубликовано 1 марта 2011 года в районной газете "Целинное знамя") следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 4, слова "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений" заменить словами "Отдел сельского хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев