Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4552 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» шешіміне сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 616 909,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 870 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 228,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 675 187,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 649 822,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 445,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69 664,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 218,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 098,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 14 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 11 902,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 456,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 456,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 44-360 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетінен берiлетiн 1 041 605 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.
5. Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты аудандық бюджетте республикалық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № 33-250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4552
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 616 909,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 870 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 228,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 675 187,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 649 822,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 445,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 664,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 218,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 098,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 11 902,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 456,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 456,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 44-360 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 1 041 605 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.

6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 20 218,8 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013 және 2014 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі, оның ішінде бюджеттік несиелер бойынша мерзімінен бұрын өтеуі 4 724,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.11.2015 № 41-343 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение основного долго по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013 и 2014 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 20 218,8 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение по бюджетным кредитам в сумме 4 724,8 тысяч тенге.»
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2015 № 41-343 (вводится в действие с 01.01.2015).

7. 2015 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 34 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Аудандық мәслихатпен келiсiлген тiзбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 34 000 тысяч тенге.
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

9. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2015 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г.Шегенова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Қ.Әлібеков
Зеренді аудандық мәслихатының

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2015 год согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Г.Шегенова
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  К.Алибеков
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

9489,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25735,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24689,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
928,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
118,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6571,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6571,0
02
Қорғаныс
2628,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2628,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2628,0
04
Бiлiм беру
2634266,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15290,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15290,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2618976,0
1
2
3
4
5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7714,0
003
Жалпы білім беру
2257057,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32894,5
006
Балаларға қосымша білім беру
40904,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
191,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
170561,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19491,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғарғы көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17091,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
148,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5738,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
59619,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7566,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

9489,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25735,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24689,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
928,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
118,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
6571,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6571,0
02
Оборона
2628,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2628,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2628,0
04
Образование
2634266,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15290,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
15290,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2618976,0
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7714,0
003
Общеобразовательное обучение
2257057,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32894,5
006
Дополнительное образование для детей
40904,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
191,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
170561,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19491,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17091,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5738,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
59619,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7566,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

14863
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14863
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
83732
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
83732
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
178184
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
178184
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9040
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9040
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26082
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24394
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
926
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
762
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6313
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6313
02
Қорғаныс
2130
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2130
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2130
04
Бiлiм беру
2043254
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13461
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13461
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2029793
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7528
003
Жалпы білім беру
1772105
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4191
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22223
006
Балаларға қосымша білім беру
39518
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
191
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

14863
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14863
122
Аппарат акима района (города областного значения)
83732
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
83732
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178184
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178184
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9040
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26082
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24394
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
926
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
762
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
6313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6313
02
Оборона
2130
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2130
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2130
04
Образование
2043254
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13461
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
13461
464
Отдел образования района (города областного значения)
2029793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7528
003
Общеобразовательное обучение
1772105
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4191
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22223
006
Дополнительное образование для детей
39518
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
191
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 44-360 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
383 830,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
383 830,5
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 44-360 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
383 830,5
Целевые текущие трансферты
383 830,5
В том числе:
Отдел образования района (города областного значения)

151 016,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
59 619,0
Республикалық бюджеттен үш деңгеилі жүйе бойынша біліктілігін арттврудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
57 427,0
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
33 970,0
Ауданның(облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 325,5
Республикалық бюджеттен Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
9 518,0
Республикалық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18 178,5
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нармаларын көбейтуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 312,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы оргындардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
317,0
1
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашлығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға кітап-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
176,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеренария бөлімі
7 616,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 616,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландыратын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
194 697,0
Бюджеттік кредиттер
69 664,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69 664,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелерін сомасын бөлу
69 664,0
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсімдері сомаларын бөлу

151 016,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
59 619,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
57 427,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
33 970,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 325,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 518,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
18 178,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 312,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
317,0
1
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
176,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 616,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7 616,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
194 697,0
Бюджетные кредиты
69 664,0
В том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69 664,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
69 664,0
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобразовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета

19 890,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013 және 2014 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
20 218,8
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
21,6
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.11.2015 № 41-343 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
249 752,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
235 752,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35 616,2
Облыстық бюджеттен патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
4 039,9
Облыстық бюджеттен балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5 738,0
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 875,0
Облыстық бюджеттен аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 872,1
Зеренді ауданының Чаглинка орта мектебіне «Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 091,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жүйелі-жоба құжаттамаларын қалыптастыруға
50 000,0
Облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер сомасын елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға бөлу-жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
73 461,0
Облыстық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
69 599,0
Облыстық бюджеттен санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы жануарларының құнын (50% - ға дейін) өтеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

19 890,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, и 2014 годах для реализации мер социальный поддержки специалистов
20 218,8
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
21,6
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2015 № 41-343 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
249 752,2
Целевые текущие трансферты
235 752,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
35 616,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 039,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико - педагогической консультативной помощи населению
5 738,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2 875,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
5 872,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на присуждение гранта «Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области» Чаглинской средней школе Зерендинского района
17 091,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 000,0
На содержание, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов-на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
15 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
73 461,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
69 599,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой

3 862,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 375,0
Облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 375,0
Ауданының (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58 300,0
Облыстық бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға арналған 2014 жылғы трансферттердің сомаларын бөлу
58 300,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
14 000,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000,0
«Зеренда-Сервис» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын арттыруға
14 000,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған бюджет атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 7 қосымша
2015 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары

3 862,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 375,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 375,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58 300,0
Распределение сумм трансфертов из областного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в 2014 году
58 300,0
Целевые трансферты на развитие
14 000,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Зеренда-Сервис»
14 000,0
Приложение 6 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2015 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2015 год