2014 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 18 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 ақпанда № 4013 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 02.03.2016 № 39 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) туберкулездік, онкологиялық аурулар, жүрек-қан тамырларының аурулармен ауыратын тұлғалар, жұқтырылған иммун тапшылығы синдромын жұқтырған, адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған тұлғалар;
4) маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қорғалжын ауданы әкімінің орынбасары С.Қ.Аққожинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскелдінов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Коргалжынского района на 2014 год
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 31 января 2014 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2014 года № 4013. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 2 марта 2016 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 02.03.2016 № 39.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в Коргалжынском районе на 2014 год:
1) Лица, длительное время не работающие (более одного года);
2) Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
3) Лица, страдающие туберкулезными, онкологическими, сердечно-сосудистыми заболеваниями, лица инфицированные вирусом иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
4) Лица, у которых истек срок трудового договора в связи с завершением сезонных работ.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Аккожину.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов