2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/298 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 4608 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования на 2015 год
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № А-12/298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 января 2015 года № 4608
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. 2015 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Мұхамединге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      Г.Сәдуақасова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Шортанды ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Е.Бегімқұлов
Шортанды ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/298
қаулысына қосымша
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Шортанды ауданының Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
44
44
2
«Шортанды ауданының Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
3
«Шортанды ауданының Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
4
«Шортанды ауданының Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
5
«Шортанды ауданының Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
6
«Шортанды ауданының Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
7
«Шортанды ауданының Пригородное ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
8
«Шортанды ауданының Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
9
«Шортанды ауданының Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
10
«Шортанды ауданының Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7
7
11
«Шортанды ауданының Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7
7
12
«Ақмола облысы Шортанды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
2
2
Шортанды ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/298
қаулысымен бекітілген
2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері

1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухамедина Е.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      Г.Садвокасова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель республиканского
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Шортандинского района
Акмолинской области»                       Е.Бегимкулов
Приложение к постановлению
акимата Шортандинского района
от 24 декабря 2014 года № А-12/298
Спрос и предложение на общественные работы на 2015 год
Наименование организаций
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
44
44
2
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
6
6
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
3
3
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
5
5
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
3
3
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шортандинского района»
3
3
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа» Шортандинского района
3
3
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
3
3
9
Государственное учреждение «Аппарат акима cельского округа Бектау» Шортандинского района
3
3
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
7
7
11
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бозайгыр» Шортандинского района»
7
7
12
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Шортандинского района Акмолинской области»
2
2
Утвержден постановлением
акимата Шортандинского района
от 24 декабря 2014 года № А-12/298
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 03.04.2015 № А-3/74 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
«Шортанды ауданының Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Кент аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
202800 шаршы метр
686 іс, 162 кітап
2
«Шортанды ауданының Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Кент аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
28800 шаршы метр
150 іс, 69 кітап
3
«Шортанды ауданының Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
121 кітап
4
«Шортанды ауданының Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
21600 шаршы метр
180 іс, 132 кітап
5
«Шортанды ауданының Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
21 кітап
6
«Шортанды ауданының Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
7200 шаршы метр
100 іс, 29 кітап
7
«Шортанды ауданының Пригородное ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
98 іс, 19 кітап
8
«Шортанды ауданының Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
100 іс, 20 кітап
9
«Шортанды ауданының «Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
135 іс, 80 кітап
10
«Шортанды ауданының Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау

Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 03.04.2015 № А-3/74 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории поселка
2. Оказание помощи в делопроизводстве
202800 квадратных метров
686 дел, 162 книги
2
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории поселка
2. Оказание помощи в делопроизводстве
28800 квадратных метров
150 дел, 69 книг
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
121 книга
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
21600 квадратных метров
180 дел, 132 книг
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
21 книга
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
7200 квадратных метров
100 дел, 29 книг
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного населенных пунктов округа» Шортандинского района
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
98 дел, 19 книг
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
100 дел, 20 книг
9
Государственное учреждение «Аппарат акима населенных пунктов округа Бектау» Шортандинского района
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
135 дел, 80 книг
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского населенных пунктов округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа

2. Іс жүргізуде көмек көрсету
40000 шаршы метр
200 іс, 115 кітап
11
«Шортанды ауданының Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округ елді мекендерің аумағын абаттандыру және тазалау
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
36000 шаршы метр
180 іс, 136 кітап
12
«Ақмола облысы Шортанды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
1. Іс жүргізуде көмек көрсету
770 іс
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
1,5 ең төменгі жалақы ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
1,5 ең төменгі жалақы ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
1,5 ең төменгі жалақы
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

2. Оказание помощи в делопроизводстве
40000 квадратных метров
200 дел, 115 книг
11
Государственное учреждение «Аппарат акима населенных пунктов округа Бозайгыр» Шортандинского района
1. Уборка и благоустройство территории населенных пунктов округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
36000 квадратных метров
180 дел, 136 книг
12
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Шортандинского района Акмолинской области»
1. Оказание помощи в делопроизводстве
770 дел
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
1,5 минимальная заработная плата
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
1,5 минимальная заработная плата
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
1.5 минимальная заработная плата
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет