Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4526 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 6С-9/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысымен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXХVI (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Қ.Байбуров
Аудандық мәслихат
хатшысының
міндеттерін атқарушы
Ж.Бектұров
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 5С-36/12 шешімімен
бекітілген
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы
1. Жалпы ережелер
1. Осы Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі – бөлек жиын) жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № 5С-36/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2014 года № 4526. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № 6С-9/5
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2016 № 6С-9/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Типовыми правилами проведения раздельных сходов местного сообщества, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан 18 октября 2013 года № 1106, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Урумкайского сельского округа Бурабайского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XXХVI (внеочередной) сессии
районного маслихата
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
К.БайбуровЖ.Бектуров
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Утверждены
решением Бурабайского
районного маслихата
от 19 ноября 2014 года
№ 5С-36/12
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Урумкайского сельского округа Бурабайского района
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Урумкайского сельского округа Бурабайского района разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей Урумкайского сельского округа Бурабайского района.
2. Раздельный сход местного сообщества жителей сел (далее – раздельный сход) на территории Урумкайского сельского округа Бурабайского района созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.

2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің әкімі шақырады.
Бурабай ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттері арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі шегінде бөлек жиынды өткізуді Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі ауылдарының ауыл тұрғындары қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі ауылдарының ауыл тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын осы қағиданың қосымшасына сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.

2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом Урумкайского сельского округа Бурабайского района.
Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима Бурабайского района на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через районные газеты "Бурабай" и "Луч" или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах Урумкайского сельского округа Бурабайского района организуется акимом Урумкайского сельского округа Бурабайского района.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом Урумкайского сельского округа Бурабайского района или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким Урумкайского сельского округа Бурабайского района или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количеством представителей, согласно приложению к настоящим правилам.
Количество представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.

10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппаратына береді.
Бурабай ауданы Ұрымқай
ауылдық округінің бөлек
жергілікті қоғамдастық
жиындарын өткізу
қағидасына қосымша
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің саны
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 5С-43/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Елді мекеннің атауы
Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Ұрымқай ауылы
5
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Қарашілік ауылы
4
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Дмитриевка ауылы
3
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Көрнекті ауылы
2
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Кіндікқарағай ауылы
2
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Красный кордон ауылы
2
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Күлстан ауылы
1
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Ынталы ауылы
1

10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района.
Приложение
к Правилам проведения
раздельных сходов местного
сообщества Урумкайского
сельского округа
Бурабайского района
Количество представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района (человек)
Село Урумкай Урумкайского сельского округа Бурабайского района
5
Село Карашилик Урумкайского сельского округа Бурабайского района
4
Село Дмитриевка Урумкайского сельского округа Бурабайского района
3
Село Корнекты Урумкайского сельского округа Бурабайского района
2
Село Киндыккарагай Урумкайского сельского округа Бурабайского района
2
Село Красный кордон Урумкайского сельского округа Бурабайского района
2
Село Кульстан Урумкайского сельского округа Бурабайского района
1
Село Ынталы Урумкайского сельского округа Бурабайского района
1