Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 206 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 3847 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 182 "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"112 027 819,6" деген цифрлар "120 829 271,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"75 807 827,6" деген цифрлар "84 609 279,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"115 704 313" деген цифрлар "123 655 642" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"4 404 776" деген цифрлар "4 713 336,7" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"4 606 292" деген цифрлар "4 939 592" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"201 516" деген цифрлар "226 255,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"3 500" деген цифрлар "853 623" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"3 500" деген цифрлар "853 623" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-8 084 769,4" деген цифрлар "-8 393 330,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"8 084 769,4" деген цифрлар "8 393 330,1" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 3 апреля 2014 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 апреля 2014 года № 3847. Прекратило действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратило действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 182 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "112 027 819,6" заменить цифрами "120 829 271,6", в том числе:
по поступлениям трансфертов -
цифры "75 807 827,6" заменить цифрами "84 609 279,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "115 704 313" заменить цифрами "123 655 642";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "4 404 776" заменить цифрами "4 713 336,7", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "4 606 292" заменить цифрами "4 939 592";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "201 516" заменить цифрами "226 255,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "3 500" заменить цифрами "853 623", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "3 500" заменить цифрами "853 623";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-8 084 769,4" заменить цифрами "-8 393 330,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "8 084 769,4" заменить цифрами "8 393 330,1".

2) мынадай мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-1-бабына сәйкес 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы белгіленгені еске және басшылыққа алынсын".
3) 11 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"89 665" деген цифрлар "91 098" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға - 53 063 мың теңге";
6 абзацтың бөлігінде:
"1 315 413" деген цифрлар "1 650 013" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"150 000" деген цифрлар "250 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"2 290 479" деген цифрлар "2 474 723" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"14 136 912" деген цифрлар "14 465 732" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"107 714 мың теңге - техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға;
98 048 мың теңге - техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
9 236 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
8 428 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
15 496 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
2 230 075 мың теңге - 2014 жылғы 1 сәуірден бастап жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге".

2) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов".
3) в пункте 11:
в части абзаца 3:
цифры "89 665" заменить цифрами "91 098";
абзац 5 изложить в новой редакции:
"53 063 тысячи тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения";
в части абзаца 6:
цифры "1 315 413" заменить цифрами "1 650 013";
в части абзаца 8:
цифры "150 000" заменить цифрами "250 000";
в части абзаца 10:
цифры "2 290 479" заменить цифрами "2 474 723";
в части абзаца 11:
цифры "14 136 912" заменить цифрами "14 465 732";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"107 714 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
98 048 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий, обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
9 236 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий, обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
8 428 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
15 496 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
2 230 075 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года".

271
Облыстың құрылыс басқармасы
298 291
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
21 136
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
277 155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 511 020
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
993 529
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
571 516
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
252 809
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
318 707
261
Облыстың білім басқармасы
422 013
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
379 908
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 105
2
Әлеуметтiк көмек
262 157
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
262 157
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
238 233
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 428
06
2
256
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 496
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
255 334
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
177 538
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 283
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 775
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 702
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
27 217
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 732
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 329
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
19 500
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 850
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

271
Управление строительства области
298 291
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
21 136
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
277 155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 511 020
1
Социальное обеспечение
993 529
256
Управление координации занятости и социальных программ области
571 516
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
252 809
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
318 707
261
Управление образования области
422 013
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
379 908
037
Социальная реабилитация
42 105
2
Социальная помощь
262 157
256
Управление координации занятости и социальных программ области
262 157
003
Социальная поддержка инвалидов
238 233
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
8 428
06
2
256
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
15 496
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
255 334
256
Управление координации занятости и социальных программ области
177 538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 283
007
Капитальные расходы государственного органа
1 775
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
31 702
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
27 217
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 732
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 329
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 500
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
27 850
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

27 850
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 946
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 224
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 722
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 064 271
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 012 862
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 339
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18 339
261
Облыстың білім басқармасы
123 215
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 527
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 688
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 155
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 798 663
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 371 819
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 426 844
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
23 693
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 693
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
28 797
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 797
2
Коммуналдық шаруашылық
13 885 197
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 124 429
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
378 335
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 120 442
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 712 737
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

27 850
270
Управление по инспекции труда области
49 946
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
42 224
003
Капитальные расходы государственного органа
7 722
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 064 271
1
Жилищное хозяйство
8 012 862
253
Управление здравоохранения области
18 339
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18 339
261
Управление образования области
123 215
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
108 527
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 688
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 155
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 155
271
Управление строительства области
7 798 663
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 371 819
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 426 844
273
Управление культуры, архивов и документации области
23 693
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
23 693
285
Управление физической культуры и спорта области
28 797
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
28 797
2
Коммунальное хозяйство
13 885 197
271
Управление строительства области
8 124 429
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
378 335
030
Развитие коммунального хозяйства
1 120 442
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 712 737
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

1 727 810
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
179 615
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
179 615
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 156 249
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 190
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 107
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
20 000
13
9
266
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 937 335
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
012
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
300 430
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 430
269
Облыстың дін істері басқармасы
49 586
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 186
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
944
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
3 931
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
30 525
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 604 432
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 304 432
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 771 753
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 172 669
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 579 900
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 727 810
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
179 615
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
179 615
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 156 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
62 190
003
Капитальные расходы государственного органа
2 107
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
20 000
13
9
266
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020"
14 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 937 335
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
300 430
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 430
269
Управление по делам религий области
49 586
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
14 186
003
Капитальные расходы государственного органа
944
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 931
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
30 525
271
Управление строительства области
3 604 432
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 304 432
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 771 753
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 172 669
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 579 900
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

227 247
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
227 247
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
227 247
2
Халықтың денсаулығын қорғау
530 430
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
530 430
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
181 980
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
210 895
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
137 555
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 526 736
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 526 736
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 180 740
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
113 714
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
116 147
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
116 135
4
Емханалар
1 495 396
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 495 396
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
942 038
05
4
253
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
343 953
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
209 405
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
784 850
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
784 850
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
732 583
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
52 267
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 571 878
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
902 358
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

227 247
253
Управление здравоохранения области
227 247
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
227 247
2
Охрана здоровья населения
530 430
253
Управление здравоохранения области
530 430
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
181 980
006
Услуги по охране материнства и детства
210 895
007
Пропаганда здорового образа жизни
137 555
3
Специализированная медицинская помощь
3 526 736
253
Управление здравоохранения области
3 526 736
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 180 740
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
113 714
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
116 147
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
116 135
4
Поликлиники
1 495 396
253
Управление здравоохранения области
1 495 396
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
942 038
05
4
253
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
343 953
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
209 405
5
Другие виды медицинской помощи
784 850
253
Управление здравоохранения области
784 850
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
732 583
029
Областные базы спецмедснабжения
52 267
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 571 878
253
Управление здравоохранения области
902 358
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения