"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құның субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 121 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 3913 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 28.04.2016 № 171 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңы 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құның субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құның субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құның субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 121 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz ресми сайтында көрсетілген мекен-жайлары бойынша "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" (бұдан әрі - Басқарма) және ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім) мемлекеттік мекемелерімен көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 апреля 2014 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2014 года № 3913. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28 апреля 2016 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28.04.2016 № 171.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
Аким области А.Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 24 апреля 2014 года № 121
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее - государственная услуга) оказывается государственными учреждениями "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее - Управление) и отделами сельского хозяйства и ветеринарии (далее - Отдел) по адресам указанным на официальном сайте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету формасы: қағаз түрінде.
3. Тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі қызмет алушының банктік есепшотына аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің әрекетінің тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) басталуына негіз болып көрсетілетін қызметті алушының бөлімге Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылы 24 ақпандағы № 134 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінім ұсынуы табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы Бөлімге Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады (ағымдағы жылдың 20 ақпанына дейін);
2) Бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша талон береді және құжаттарды Бөлімнің басшысына ұсынады (он бес минуттан аспайды);
3) Бөлім басшысы құжаттарды қарайды және орындаушыға жолдайды (он бес минуттан аспайды);
4) орындаушы құжаттарды қарайды және суару суын беру жөніндегі қызметтер құнының бөлігінде өтінімдерді қарау және жергілікті бюджеттен субсидиялауға жататын су пайдаланушылар тізімін және су пайдаланушылар бойынша субсидиялар сомаларын бекіту бойынша ұсыныстар енгізу үшін аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің (бұдан әрі – әкім) шешімімен құрылатын комиссияға (бұдан әрі – ВАК) қарау үшін жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
5) ВАК ұсынылған өтінімдерді қарайды және көрсетілетін қызметті алушылар тізімін әкімге бекітуге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
6) Әкім көрсетілетін қызметті алушылар тізімін бекітеді және Басқармаға жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
7) Басқарма қабылданған шешім туралы хабарды жазбаша түрде көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
8) көрсетілетін қызметті алушы ай сайын Стандарттың 9-тармағының 2-тармақшасына сәйкес құжаттарды орындаушыға жолдайды (әр айдың 20-на дейін);
9) орындаушы құжаттарды тексереді және көрсетілетін қызметті алушылардың жиынтық тізілімін Басқармаға жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
10) Басқарма тізімдеме қалыптастырады және тізілімді аумақтық қазынашылық бөлімшесіне жолдайды (бес жұмыс күні ішінде).

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделении (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) услугополучатель предоставляет в Отдел документы согласно пункта 9 Стандарта (до 20 февраля текущего года);
2) сотрудник канцелярии Отдела регистрирует, выдает услугополучателю талон по форме согласно приложению 4 к Стандарту и предоставляет документы руководителю Отдела (не более пятнадцати минут);
3) руководитель Отдела рассматривает и направляет документы исполнителю (не более пятнадцати минут);
4) исполнитель рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение межведомственной комиссии, создаваемой решением акима района (города областного значения) (далее – аким) для рассмотрения заявок и внесения предложений по утверждению списка водопользователей, подлежащих субсидированию из местного бюджета в части стоимости услуг по подаче им поливной воды, и суммы субсидий по водопользователям (далее - МВК) (в течение двух рабочих дней);
5) МВК рассматривает представленные заявки и направляет список услугополучателей на утверждение акиму (в течение двух рабочих дней)
6) аким утверждает и направляет список услугополучателей в Управление (в течение двух рабочих дней);
7) Управление в письменной форме уведомляет услугополучателей о принятых решениях (в течение трех рабочих дней);
8) услугополучатель каждый месяц предоставляет исполнителю документы согласно подпункта 2 пункта 9 к Стандарту (до 20 числа каждого месяца);
9) исполнитель проверяет соответствие представленных документов и направляет в Управление сводный реестр услугополучателей (в течение двух рабочих дней);
10) Управление формирует ведомость и направляет реестр в территориальное подразделение казначейства (в течение пяти рабочих дней)

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара әрекетінің тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) Бөлімнің кеңсе қызметкері;
2) Бөлім басшысы;
3) орындаушы;
4) ВАК;
5) әкім;
6) Басқарма.
7. Осы регламенттің 1-қосымшасында құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы әрбір рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы келтірілген.
8. Рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемада келтірілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Ескерту. Регламент 9 тармақпен толықтырылды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 17.09.2014 № 327 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру
қызметтерінің құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы әрбір рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы
1
Әрекеттің (барысы, жұмыстар ағыны, нөмірі)
1
2
3
4
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Бөлімнің кеңсе қызметкері
Бөлім басшысы
Орындаушы
ВАК
3
Әрекеттердің (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызмет алушыға талон береді
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті алушылар тізімін қалыптастырады
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- өкімдік шешім)
құжаттарды Бөлімнің басшысына ұсынады
орындаушыға жолдайды
құжаттарды ВАК-ның қарауына жолдайды
тізімді әкімге бекітуге жолдайды
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
кестенің жалғасы
5
6
7
8
Әкім
Басқарма
Орындаушы
Басқарма
көрсетілетін қызметті алушылар тізімін бекітеді
қабылданған шешім туралы хабарды жазбаша түрде көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды
көрсетілетін қызметті алушымен ай сайын жолданылатын құжаттарды тексереді
тізімдеме қалыптастырады
тізімді Басқармаға жолдайды
көрсетілетін қызметті алушылардың жиынтық тізілімін Басқармаға жолдайды
аумақтық қазынашылық бөлімшесіне тізілімді жолдайды
2 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
5 жұмыс күн ішінде
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру
қызметтерінің құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) реттілігі сипаттамасының блок-схемасы
Ақтөбе облысы әкімдігінің

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии Отдела;
2) руководитель Отдела;
3) исполнитель;
4) МВК;
5) аким;
6) Управление.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудников) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 1 к настоящему регламенту.
8. Описание последовательности процедур (действий) приведено в блок–схеме согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Актюбинской области от 17.09.2014 № 327 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
11
Номер действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
22
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии Отдела
Руководитель Отдела
Исполнитель
МВК
33
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
регистрирует документы, выдает талон услугополуча-
телю
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает представленные заявки и формирует список услугополучателей
44
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
предоставляет документы руководителю Отдела
направляет документы исполнителю
предоставляет документы на рассмотрение МВК
направляет список услугополучателей акиму на утверждение
55
Срок исполнения
не более 15 минут
не более 15 минут
в течение 2 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
продолжение таблицы
5
6
7
8
Аким
Управление
Исполнитель
Управление
утверждает список услугополучателей
в письменной форме уведомляет услугополучателей о принятых решениях
проверяет документы, ежемесячно предоставляемые услугополучателем
формирует ведомость
направляет список услугополучателей в Управление
направляет сводный реестр услугополучателей в Управление
направляет реестр в территориальное подразделение казначейства
в течение 2 рабочих дней
в течение 3 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
в течение 5 рабочих дней
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Блок – схема
описания последовательности процедур (действий)
Приложение 3
к постановлению акимата
Актюбинской области

2014 жылғы 24 сәуірдегі № 121
қаулысына 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3 қосымшамен толықтырылды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 17.09.2014 № 327 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

от 24 апреля 2014 года № 121
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Актюбинской области от 17.09.2014 № 327 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).