Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 86 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 236 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 3985 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 229 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 24.06.2015 № 229 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 86 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3863 болып тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 13 мамырда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мына мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасына" деген сөздің алдына "1-" деген санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдына "1-" деген санмен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";

О внесении дополнений в постановление акимата области от 28 марта 2014 года № 86 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства"
Постановление акимата Актюбинской области от 16 июля 2014 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 августа 2014 года № 3985. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 229
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24.06.2015 № 229 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 28 марта 2014 года № 86 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3863, опубликованное 13 мая 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 после слова "приложению" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту после слова "приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасына" деген сөздің алдына "1-" деген санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдына "1-" деген санмен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а.
Р.Кемалова
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 86 қаулысына
4-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі № 236
қаулысына 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 86 қаулысына
2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 236 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 86 қаулысына
2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 236 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 после слова "приложению" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту после слова "приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области
Р.Кемалова
Приложение 4
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 28 марта 2014 года № 86
Приложение 1
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 236
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 2
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 28 марта 2014 года № 86
Приложение 2
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 236
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 2
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 28 марта 2014 года № 86
Приложение 3
к постановлению
акимата Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 236
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги