Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 207 "2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 308 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте № 4030 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 379 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 25.09.2019 № 379 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 207 "2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3962 болып тiркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерiнде 2014 жылғы 10 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған актінің қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны басқарманың ғаламтор-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Облыс әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата области от 25 июня 2014 года № 207 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год"
Постановление акимата Актюбинской области от 27 августа 2014 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2014 года № 4030. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 25 сентября 2019 года № 379
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 25.09.2019 № 379 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 25 июня 2014 года № 207 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3962, опубликованное 10 июля 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующее изменение:
приложение к указанному акту изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе управления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата области