Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 121 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 327 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда № 4040 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 28.04.2016 № 171 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 121 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3913 болып тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 3 маусымда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мына мазмұндағы  9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының  қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 327 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата области от 24 апреля 2014 года № 121 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление акимата Актюбинской области от 17 сентября 2014 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 октября 2014 года № 4040. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28 апреля 2016 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28.04.2016 № 171.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 24 апреля 2014 года № 121 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3913, опубликованное 3 июня 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 17 сентября 2014 года № 327
Приложение 3
к постановлению акимата
Актюбинской области

2014 жылғы 24 сәуірдегі № 121
қаулысына 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

от 24 апреля 2014 года № 121
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги