Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 148 "Мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 367 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4048 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 12.01.2016 № 5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 148 "Мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 10 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау қағидаларында:
3 тармақта, кестеде 2 жол мынадай мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын: "білім мекемелерінің барлық инженерлік-техникалық коммуникациялары бар объектілер үшін; қандай да бір коммуникациялар болмаған жағдайда әр түрі үшін 0,1 кемиді 1,0";
4 жолда "білім мекемелеріндегі буфет пен асханалар 1,0" деген азат жолдағы "1,0" деген сандар "0,5" деген сандарға ауыстырылсын.
2. "Ақтөбе облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата области от 14 мая 2014 года № 148 "Об утверждении Правил определения расчетных ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Актюбинской области от 17 октября 2014 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4048. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12 января 2016 года № 5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12.01.2016 № 5.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 14 мая 2014 года № 148 "Об утверждении Правил определения расчетный ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3918, опубликованное 10 июня 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменение и дополнение:
в Правилах определения расчетных ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду), утвержденных вышеуказанным постановлением:
в пункте 3, в таблице строку 2 дополнить обзацем следующего содержания: "для объектов со всеми инженерно-техническими коммуникациями организаций образования; при отсутствии каких-либо видов коммуникаций уменьшается на 0,1 за каждый вид 1,0";
в строке 4, абзаце "буфеты и столовые в организациях образования 1,0" цифры "1,0" заменить на цифры "0,5".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов