"Ішкі істер органдарындағы қызмет үшін адамдардың денсаулығы жай-күйінің сәйкестігіне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 132 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 767 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 10 қарашада № 9867 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 775 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 13.11.2020 № 775 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 60-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ішкі істер органдарындағы қызмет үшін адамдардың денсаулығы жай-күйінің сәйкестігіне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 132 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 болып тіркелген, Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдары актілерінің жинағында № 13 болып жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ішкі істер органдарындағы қызмет үшін адамдардың денсаулығы жай-күйінің сәйкестігіне қойылатын талаптарда:
1-тармақтың 1) тармақшасының он төртінші абзацы алынып тасталсын;
1-тармақтың 2) тармақшасының тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының жедел ден қою, айдауылдау қызметкерлері";
1-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) IV баған:
кадр, штаб бөліністерінің қызметкерлері;
екінші арнайы бөліністердің, арнайы тасымалдау бөліністерінің қызметкерлері;
мемлекеттік тіл және ақпарат, хатшылық, заң, баспасөз қызметтері бөліністерінің қызметкерлері;
мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының қызметкерлері (жедел ден қою, айдауылдау қызметкерлерінен басқа);
барлық атаудағы техниктер.
2. Ішкі істер министрлігінің Тыл департаменті (А.І. Балтағұлов) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 132 "Об утверждении Требований, предъявляемых к соответствию состояния здоровья лиц для службы в органах внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 767. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 ноября 2014 года № 9867. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 ноября 2020 года № 775.
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 13.11.2020 № 775 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 60 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 132 "Об утверждении Требований, предъявляемых к соответствию состояния здоровья лиц для службы в органах внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6175, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов № 13) следующие изменения:
в Требованиях, предъявляемых к соответствию состояния здоровья лиц для службы в органах внутренних дел, утвержденных указанным приказом:
абзац четырнадцатый подпункта 1) пункта 1 исключить;
абзац девятый подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сотрудники оперативного реагирования, конвоирования органов по делам государственной службы и противодействию коррупции;";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) графа IV:
сотрудники кадровых, штабных подразделений;
сотрудники вторых спецотделов, спецперевозок;
сотрудники подразделений развития государственного языка и информации, секретариатов, юридических служб, пресс-служб;
сотрудники органов по делам государственной службы и противодействию коррупции (кроме сотрудников оперативного реагирования, конвоирования);
техники всех наименований.".
2. Департаменту тыла Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Балтагулов А.И.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция полковнигі Б.Б. Бисенқұловқа және Ішкі істер министрлігінің Тыл департаментіне (А.І. Балтағұлов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
____________ Т. Дүйсенова
2014 жылғы 8 қараша

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан полковника полиции Бисенкулова Б.Б. и Департамент тыла Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Балтагулов А.И.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр здравоохранения
и социального развития
____________ Т. Дуйсенова
8 ноября 2014 года