Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 214 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда № 3796 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 санымен тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 8-9 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "35 551 416" сандары "36 671 300" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "14 720 273" сандары "15 840 157" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "38 826 490" сандары "41 460 365,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) – "- 3 497 298" сандары "-5 011 289,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "3 497 298" сандары "5 011 289,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздарды қайтару "0" санын "614,1" сандарымен ауыстырылсын.
2) 8 тармақтағы:
бесінші абзацтағы:
"1 936 256" сандары "1 836 256" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 100 000 мың теңге";
3) 10 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"909 776" сандары "1 668 556" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"10 000" сандары "366 938" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"461 149" сандары "441 149" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"30 077" сандары "50 077" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 184 "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 февраля 2014 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2014 года № 3796. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "О бюджете города Актобе на 2014 - 2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 184 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736, опубликованное 21 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "35 551 416" заменить цифрами "36 671 300";
в том числе:
по поступлениям трансфертов цифры "14 720 273" заменить цифрами "15 840 157";
в подпункте 2):
затраты: цифры "38 826 490" заменить цифрами "41 460 365,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 3 497 298" заменить цифрами "- 5 011 289,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "3 497 298" заменить цифрами "5 011 289,3", в том числе:
погашение займов – цифру "0" заменить цифрами "614,1".
2) в пункте 8:
в абзаце пятом:
цифры "1 936 256" заменить цифрами "1 836 256";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 100 000 тысяч тенге";
3) в пункте 10:
в абзаце втором:
цифры "909 776" заменить цифрами "1 668 556";
в абзаце шестом:
цифры "10 000" заменить цифрами "366 938";
в абзаце восьмом:
цифры "461 149" заменить цифрами "441 149";
в абзаце девятом:
цифры "30 077" заменить цифрами "50 077";
и дополнить абзацем следующего содержания:

"елдi мекендердi абаттандыруға және көгалдандыруға – 4 166 мың теңге";
4) аталған шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалықмәслихатының хатшысы
А. Байсеиітов С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 214 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының

"на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 4 166 тысяч тенге";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
А. Байсеитов С. Шинтасова
Приложение
к решению № 214 маслихата
города Актобе от 20 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению № 184 маслихата